80 درصد مشترکان اردبیلی از الگوی مصرف پیروی می کنند

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: 80 درصد مشترکان برق منطقه اردبیل از الگوی مصرف پیروی می کنند.

حسین قدیمی 23 فروردین ماه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: مشترکان پرمصرف الگوهای هزینه ای یارانه کمتری را در نمودارها دریافت می کنند و این برنامه از ابتدای سال جاری اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه حمایت از الگوی هزینه کرد ملاک سیاست های جدید وزارت نیرو است، تصریح کرد: پرداخت و کاهش یارانه ها مورد توجه قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت گردش برق استان اردبیل با اشاره به اینکه الگوی مصرف برای روزهای مختلف متفاوت است، گفت: در سه اقلیم گرم، بدون گرما و معتدل الگوی مصرف طراحی شد که با حرکت از این الگو تضمین می شود که پرداخت. مبالغ هنگفت

قدیمی در خصوص راه اندازی سامانه برق من با 34 نوع خدمات آفلاین، گفت: در حال حاضر 34 هزار و 625 مورد از این درخواست در منطقه اردبیل ارائه شده که 6 درصد از مشترکان را شامل می شود. ”

وی با اشاره به اینکه کنتورهای هوشمند در بسیاری از مشترکان نصب شده است، ادامه داد: خود گزارش دهی، اطلاع از میزان برق مصرفی، ‌گسترش، جمع آوری برق قطعی، اعلام خرابی، خاموشی، سرقت سیم و … از طریق “برق من” . «اشتراک با نصب این سامانه امکان استفاده مشترکین از خدمات راه دور شرکت وجود دارد.

قدیمی با اشاره به اینکه 35 درصد از شبکه برق قاره به کابل خودنگهدار در قالب 2036 کیلومتر سیم مسی تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: 1300 کیلومتر از این شبکه در استان تا پایان سیزدهم توسط هفت پیمانکار اجرا می شود. تمامی شبکه های برق منطقه اردبیل به کابل خود نگهدار تبدیل می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: از 6 هزار و 350 کیلومتر شبکه برفی 3 هزار و 700 کیلومتر باقی مانده است که با تخصیص اعتبار مناسب تا پایان دولت کلنگ زنی می شود.

قدیمی اعتبار پیش بینی شده برای 1300 کیلومتر کابل خودنگهدار را 260 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: 170 کیلومتر در خلخال و 50 کیلومتر در کوثر شاهد تبدیل سیم مسی به کابل خود نگهدار خواهیم بود.

وی از بهره مندی 1734 شهرک خبر داد و گفت: سال گذشته 15 شهر در حوزه اردبیل برق رسانی شد و امسال نیز شهرهای کوچک زیر 10 خانه از برق محروم شده اند.

قدیمی در ادامه بیان کرد: 100 درصد شهرهای شهرستان های نمین، کوثر، سرعین و نیر برق دار هستند و تنها در شهرستان های خلخال، مشگین شهر و بیله شاور شهرهای بدون برق داریم.

مدیرعامل شرکت گردش برق استان اردبیل با بیان اینکه تامین تجهیزات برق تمام شهرستان ها در سال 99 و سال گذشته خریداری شده است، تصریح کرد: در سال 99 36 میلیارد و سال گذشته 156 میلیارد تومان تجهیزات برق خریداری و انبار شده است. شرکت برق

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها