500 میلیارد تومان به 100 هزار مالباختگان رامهرمز بازگشت

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس سابق کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه در رامهرمز بودیم در شرایطی که با یک غافلگیری عجیب از پول خانگی مواجه شدیم و چند نفر میلیاردها تومان از مردم سراسر کشور گرفتند، گفت: اقدام در این زمینه بیشتر شود. بیش از 500 میلیارد تن پول انسانی در قالب پول خانوار در شهرستان رامهرمز از مردم سراسر کشور جمع آوری و بدون محاکمه به بیش از 100 هزار نفر برگشت داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری خوزستان که امروز (15 فروردین) برگزار شد، اظهار کرد: شاید به اندازه شعبه های یکی از مناطق باشد. همچنین حدود چهار شعبه در دست ساخت داریم که برای کاهش تاخیر ایجاد شد.

به گزارش ایسنا، وی گفت: در ابتدای راه اندازی دادگستری خوزستان 13 شعبه حقوقی داشتیم که 30 شعبه در حوزه های مشابه فعال بودند که با بررسی های انجام شده از 10 شعبه جدید مجوز دریافت کردیم که 8 شعبه آن تاکنون صادر شده است. اجرا شد.”

مرادی در خصوص افتتاح دومین مرکز تجاری کشور در خوزستان گفت: در حوزه شایسته گزینی از پتانسیل نیروهای جوان انقلابی در شرایط مختلف استفاده کرده ایم.

رئیس سابق کل دادگستری خوزستان گفت: با همکاری نماینده مدیرکل در منطقه خوزستان میز خدمت در مرکز استان اجرا شد و این سنت به سایر دستگاه ها نیز کشیده شد و کار این امر را در این استان ایجاد کرد. . الان اوضاع به حدی است که غنی ترین نماز جمعه کشور را در اهواز داریم. خدمات رسانی به مساجد و مناطق محروم را نیز از دو سال پیش آغاز کردیم که این مناطق را مورد توجه مدیران قرار می دهد. با این اوصاف فروش زمین خواب مدرس به تعویق افتاد و امیدواریم جشنی در توزیع آتی اسناد منازل بین مردم برگزار شود.

مرادی با بیان اینکه در رامهرمز در مواجهه با یک غافلگیری عجیب از لحاظ پول خانگی و چند میلیارد تنی برداشت از مردم در سراسر کشور بودیم، گفت: با اقدام در این زمینه بیش از 500 میلیارد تن پول انسانی به دست آمد. در قالب پول خانوار در شهرستان رامهرمز جمع آوری شد در سراسر کشور به بیش از 100000 نفر بدون آزمایش برگشت.

وی در خصوص افزایش 320 درصدی استفاده از خدمات جدید توسط قاضی (اوراق الکترونیکی) گفت: همکاران قضایی نیز در حوزه زندان های خوزستان افزایش داشته اند و از رتبه 28 به رتبه سوم به پنجم رسیده ایم. کشور. “

وی گفت: در خوزستان دور و بر کمپ ماده 16 جمع آوری بردگان مواد مخدر که 52 درصد سرقت را انجام می دهند نداریم. با اقدامات انجام شده برای ایجاد این کمپ با ظرفیت دو هزار نفر کار شده و تا یکی دو ماه آینده فاز اول آن با ظرفیت 150 تا 500 نفر افتتاح می شود. یکی دو زندان دیگر ماه آینده افتتاح می شود.

مرادی درباره رفع مشکلات هفت تپه و شرکت لوله سازی گفت: قضات خوزستان هیچ دلسوزی با مجرمانی که مرتکب جرایم خشن شده اند ندارند.

وی با بیان 5 هزار و 345 بازدید از 10 زندان خوزستان و بیش از 45 هزار بازدید مردمی، گفت: در سال جاری بیش از 50 قاچاقچی در قضات خوزستان دستگیر شده اند و بیش از 45 هزار ملاقات مردمی با مدیران و همکاران منتقد نیز برگزار شد.

رئیس کل سابق دادگستری خوزستان از افزایش 20 درصدی زندان های جایگزین خبر داد و گفت: در سال 1400 دادرسی الکترونیکی نیز 360 درصد رشد داشت. در حال حاضر به جای جابجایی زندانیان و خطرات آنها، ارتباط در زندان صورت می گیرد و حکم صادر می شود.

مرادی گفت: 124 هزار تن ذرت آلوده در یکی از بنادر خوزستان داشتیم که با بررسی، 100 هزار تن آن خارج و مابقی در حال رفتن است. در سال 1378 دو هزار و 354 هکتار از اراضی ملی پاکسازی و در سال گذشته 454 هکتار از اراضی ساحلی آزاد شد.

وی گفت: دستگاه بازپرسی نیز برای رسیدگی به پرونده که میلیاردها تومان به موقع جابه جا شده بود اقدامات خوبی انجام داده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها