یک فروشنده مواد افیونی خانوادگی نتوانست پوشش دهد

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملایر گفت: یک قاچاقچی با تلاش بی وقفه پلیس برای مقابله با مواد مخدر این شهرستان موفق به پوشش نزدیک به 10 کیلوگرم تریاک در خانواده خود نشد.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ احمد ساکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی گزارشی مبنی بر قاچاق مواد مخدر تحت پوشش خانواده، این موضوع در دستور کار ماموران یگان قرار گرفت. با هماهنگی داوران.”

وی با بیان اینکه با تلاش دقیق ماموران، محل این خودرو قبل از ورود به شهر شناسایی و بلافاصله متوقف شد، گفت: در بازرسی از این خودرو مقدار 10 گرم تریاک سوخته و مقدار زیادی تریاک کشف و در اختیار قاچاقچی و چهار سرنشین قرار گرفت. پس از تشکیل پرونده به مراجع قانونی

فرمانده انتظامی ملایر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر با اطلاعات لازم با قاچاقچیان و سوداگران مواد مخدر مبارزه می کند و از تمام توان و امکانات خود برای جلوگیری از رسیدن به اهداف شوم و نابودی نسل جوان کشور استفاده می کند.

ساکی در ادامه به جمع آوری 19 معتاد متجاهر در تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: مرحله دیگری از طرح جمع آوری معتادان در سطح شهرستان با همکاری کلانتری و کلانتری و کلانتری و … مبارزه با مواد مخدر افسران پلیس: «مواد مخدر ساخته شد.

وی گفت: در اجرای این طرح 19 معتاد متجاهر در نقاط مختلف جمع آوری و پس از آزمایش و غربالگری جهت تخلیه و حمل مجدد و سفارشی سازی به مراکز ماده 16 نهاوند و همدان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه یکی از دغدغه ها و مطالبات مردم در حوزه تامین اجتماعی جمع آوری مواد مخدر و پاکسازی تفرجگاه ها، اماکن عمومی و معابر از حضور مردم است، گفت: جمع آوری و دستگیری. پیشگیری تأثیر مستقیمی بر این افراد دارد.» کاهش جرایم سرقت و ارتقای امنیت شهروندان در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها