کوهیان: رقابت ذوب آهن در لیگ بسکتبال عجیب به نظر می رسد!

[ad_1]

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به نظر می رسد این تصور وجود داشته که اگر ذوب آهن قهرمان لیگ شود، اتفاق عجیبی است.

به گزارش ایسنا، فرزاد کوهیان سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پس از باخت در فینال و دوم لیگ برتر توضیح داد: بازیکنان ما عالی کار کردند و زحمت کشیدند. کاری که آنها انجام دادند غیرمنتظره بود و پاداش زحماتشان را گرفتند، هرچند من معتقدم قهرمانی ما دور از دسترس نبود.

وی ادامه داد: متأسفانه به نظر می رسد ذوب آهن فکر کرده قهرمان شدن کار عجیبی است.به هر حال من به بازیکنانم می گویم که خسته هستم و از نمایندگان باشگاه هم ممنونم و امیدوارم در در سال های آینده با برنامه ریزی بهتر، نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان نیز درباره شکایت این تیم از آشفتگی هواداران شهرداری گرگان گفت: به نظرم درهای سالن را باز کنند و هواداران همه بیایند یا اگر می گویند باید تعداد محدودی باشد. بیایید، آن پروتکل را اجرا کنید. «این یکی از مسائل کلیدی بود و باید بهتر مدیریت شود.

وی همچنین درباره تاثیر نبود بازیکن خارجی در نوشته ذوب آهن گفت: قطعا نبود بازیکن خارجی تاثیرگذار است. متأسفانه بعضی ها حرف من را اشتباه می فهمند. بازیکن خارجی از نظر چرخش وزن، بار و وزن بازی برایم مهم است وگرنه با تیم هایی که بازیکن خارجی دارند مخالفت نمی کنم. از اول فصل فشار زیادی روی تیم ما بود و بازیکنانم فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و مردانه کار کردند.

پاسخ کوهیان به این سوال که آیا فصل آینده با ذوب آهن در لیگ حضور خواهد داشت؟ او گفت: قرارداد من به پایان رسیده است و اکنون نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها