کوثری: مسئولان فراموش نکنند که باید «مردمی» باشند

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: علت تذکر مردمی رهبری این بود که مسئولان به این موضوع توجه داشته باشند و فراموش نکنند.

اسماعیل کوثری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه محبوبیت و محبوبیت از ویژگی های ضروری همه مسئولان نظام اسلامی است، تاکید کرد: مدیرکل همیشه به مسئولان گوشزد کرده است که در همه حال و زمانی که بخواهند. رای مردم قرعه کشی نه برای بودن در کنار مردم بلکه پس از جلب آرا و نظر مردم و پذیرفتن مسئولیت با مردم ادامه می یابد.

او گفت: «محبوب بودن یعنی مشغول بودن، زندگی ساده، صادق بودن با مردم و بیرون رفتن در میان آنها.

نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص شعار دولت سیزدهم گفت: در حالی که دولت آقای رئیسی بیش از 43 سال است مردمی ترین دولت بوده است، رهبری تاکید می کنند که دولت نگران نباشد، مردمی بودن را فراموش کنید. .

کوثری همچنین اقدامات افسران مردمی در حل مشکلات انجمن را برجسته کرد و تاکید کرد: سخت کوشی، تلاش و برنامه ریزی و برخورد صادقانه با مردم موضوعی بسیار مهم و بر عهده تک تک افسران است. اگر مأموران اصل صداقت را رعایت کنند، اگر مشکلی پیش بیاید، قطعاً مردم به کمک مسئولان خواهند آمد. مردم وقتی می بینند افسران به آنها نزدیک هستند دچار مشکل می شوند اما همانطور که در دولت قبل دیدیم وقتی می بینند که مسئولان فقط در شعار مردمی شده اما در عمل کار دیگری می کنند اعتماد مردم از دست می رود. . بنابراین رهبری با احتیاط هشدار می دهند که افسران فراموش نکنند و بدانند که باید همیشه به مردم خدمت کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها