کمبود مدارس؛ ادامه رنج شهرهای اقماری زنجان

[ad_1]

ایسنا/ زنجان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ناحیه زنجان گفت: موضوع کمبود مدارس در شهرهای اقماری به معضلی در شهر زنجان تبدیل شده است.

جهانگیر صفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به کمبود مدارس در شهرهای اقماری زنجان، اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه ها قرار بود با همکاری وزارت آموزش و پرورش و دولت 63 مدرسه در زنجان ایجاد شود. گروه برنامه ریزی و گروه راهبری کل راه ها.

وی با بیان اینکه هر مجموعه مسئولیت ایجاد 21 مدرسه را بر عهده دارد، گفت: از این سه مدرسه تنها مجموعه حاکمیتی در زمینه تخصیص اعتبار بخشی از وظایف خود را انجام داده و هیچ اداره کل آموزش و پرورش و راه و شهرسازی اقدامی نکرده است. تا حالا.”

این مقام مسئول در خصوص لزوم احداث شهرک های اقماری برای ساخت مدارس ادامه داد: در حال حاضر اداره کل راه و شهرسازی برای مدارس در نقاطی از شهر که مسکن کاربردی در آن ساخته می شود وجود دارد و ملی مجوزهای لازم را اخذ کرده است. و برنامه ها، و همچنین نظارت بر ساخت و ساز، همچنین مسئول گروه هدایت عمومی برای بازسازی مدارس است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس منطقه زنجان با اشاره به اینکه کمبود مدارس در شهرهای اقماری در زنجان به معضلی تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: این ساختمان ها از نظر مکان یابی مدرسه مشکلی نخواهند داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها