کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار از مهمترین مشکلات شهرها است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیرکل امور شهری و شوراهای مناطق خراسان رضوی گفت: یکی از مهم ترین مشکلاتی که موجب کاهش فعالیت مدنی در شهرک های خراسان رضوی شده، کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار است.

علیرضا خادم پیر در حاشیه جلسه شورای اداری کاشمر در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه 94 کلانشهر در استان داریم و از ابتدای سال 1400 تاکنون 17 کلانشهر اضافه شده است، اظهار کرد: تاکنون به میله های بالای 90 رسیده است. ، شهردار دیگری به زودی نامگذاری می شود و سه شهر میله های بلند را انتخاب می کنند.

وی با تاکید بر اینکه میله های بالا باید به اقتصاد شهر توجه ویژه ای داشته باشد، گفت: یکی از مهمترین مسائل شهرها باید توجه به اقتصاد پایدار باشد. اگر شهرها بتوانند درآمد پایدار را در طرح های جامع و تفصیلی در نظر بگیرند، 100 نمی شود.

مدیرکل امور شهری و شوراهای مناطق خراسان رضوی گفت: یکی از مهم ترین مشکلاتی که موجب کاهش فعالیت مدنی در شهرک های خراسان رضوی شده، کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار است.

وی گفت: در حالی که اکثر شهرها توانسته‌اند حقوق کارگران خود را پرداخت کنند و کارهای ساختمانی را انجام دهند، ما همچنان باید از وزارت کشور کمک مالی بگیریم.ماده 58، به ویژه برای مناطق کوچک شهری با جمعیت کمتر از 50000 نفر. ”

خادم پیر همچنین درباره استقرار نیروهای اضافی در شهرک های خراسان رضوی اظهار کرد: سال گذشته 10 درصد پست ها مربوط به تغییر وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی و تغییر وضعیت نیروهای مستقل بوده است. آنها همچنان به آن نیاز دارند، طبق برنامه ای که به آنها توضیح داده شده است با استانداری تماس می گیرند و ما از وزارت کشور می خواهیم که دادگاه را انجام دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها