کاهش 70 درصدی تجمع مصرف کننده و توزیع کننده در دو نقطه و پاتوق اصلی شهر

[ad_1]

از ابتدای سال جاری و برای چهارمین بار در 25 روز گذشته، بازدیدهای غیرمنتظره رئیس گروه مزایا، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از مناطق آسیب‌پذیر، جمع‌آوری مکان‌ها و وابستگی‌های معتادان به مواد مخدر در سطح شهر و آنها انجام شد. پوشش. موسسات

به گزارش ایسنا، احمد احمدی صدر در این خصوص گفت: این بازدید که حوالی نیمه شب پنجشنبه 25 فروردین ماه آغاز و تا ساعت 5 صبح روز جمعه به طول انجامید، به منظور ارزیابی عملکرد اقدام قرارگاه اجتماعی تهران در ساماندهی استقرار بردگان از مناطق آسیب پذیر. تجمعات و مصرف کنندگان مواد مخدر در این شهر برگزار شد.

وی گفت: در این تور بسیار عالی شاهد کاهش 70 درصدی تجمع مشتریان و توزیع کنندگان در دو نقطه اصلی و آویزان شدن شهر و تمیزی کلی سایر نقاط و پاتوق ها از دره فرحزاد تا اطراف بودیم. هرندی. پارک میثاق و کوچه عراقچی. بوده ایم.

به گزارش روابط عمومی گروه مزایا، خدمات و شمول اجتماعی شهرداری تهران، احمدی صدر گفت: تکمیل فرآیند اجرای طرح با تلاش و اقدام مشخص از سوی 12 موسسه و سازمان درگیر کمپ اجتماعی تهران است که همه انجام می دهند. . به همه محله های تهران به ویژه محله ها توجه کنید با کمک شهروندان دوستدار محله تهران، در ماه های آینده چهره دگرگون شده شهرمان را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها