کاهش تحرکات بیمارستانی عروق کرونر در گلستان / مبارزه با 18 بیمار مرگ و میر سخت

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به بستری شدن 140 بیمار عروق کرونر در مراکز درمانی گلستان از کاهش تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر در استان خبر داد.

سعید گل فیروزی در گفت وگو با ایسنا، از روند کاهشی تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونر قلب در گلستان خبر داد و گفت: در حال حاضر 140 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های مراکز درمانی گلستان بستری هستند که 10 مورد کمتر از این رقم است. قبلی ها روز “با او رفت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 42 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند، گفت: 18 بیمار بای پس عروق کرونر به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به آخرین وضعیت رنگ کرونا در شهرهای بزرگ استان گلستان، یادآور شد: هم اکنون آزادشهر، آق قلا، علی آباد کتول، گنبدکاووس، کردکوی، مراوه تپه، رامیان، بندرگز. بندرترکمن و گمیشان در وضعیت کرونای زرد و شهرهای گرگان، کلاله، گالیکش و مینودشت در وضعیت کرونا نارنجی قرار دارند.

گل فیروزی با بیان اینکه بهترین نوع واکسن پس از واکسیناسیون زمانی است که سه دوز واکسن معرفی شود، گفت: در حال حاضر حدود یک میلیون و 500 هزار نفر در گلستان واکسینه شده اند، یعنی نزدیک به بیش از سه میلیون دوز واکسن تزریق شده است. در منطقه گلستان

وی گفت: خوشبختانه تا به امروز هیچ عارضه جانبی از واکسن کرونا در گلستان مشاهده نشده و یا بسیار خفیف بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در لیالی قدر تاکید کرد و گفت: رعایت فاصله ها و رعایت بهداشت. رویه ها.» ما مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم و از ماسک استفاده می کنیم تا شاهد افزایش بیماری عروق کرونر نباشیم.

گل فیروزه از افراد نمادین با علائمی مانند تب، سرفه یا سایر بیماری های عروق کرونر قلب خواسته است در برنامه های شبانه قدر شرکت نکنند و این برنامه ها را از طریق صدا و سیما دنبال کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها