چهارمحال و بختیاری به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و رهبری اسلامی معرفی شد.

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری طی حکمی، پیام احمدی وزیر فرهنگ اسلامی و رهبر انقلاب به سمت سرپرست اداره کل فرهنگ و مدیریت اسلامی چهارمحال و بختیاری منصوب شدند.

به گزارش ایسنا، ساختمان روابط عمومی اداره کل فرهنگ اسلامی و بخشنامه چهارمحال و بختیاری، در بخشی از متن حکم محمدمهدی اسماعیلی، پیام احمدی آمده است:

نظر به شایستگی، تجارب ارزنده و روحیه انقلابی و دینی جناب عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست اداره کل فرهنگ و مدیریت اسلامی منطقه چهارمحال و بختیاری» منصوب می شوید.

شایان ذکر است پیام احمدی متولد 1367 و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. کارشناس مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در چهارمحال و بختیاری، معاون اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، رئیس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری، سرپرست معاونت امور اسلامی دانش آموزان از جمله سوابق فعالیت وی است. انجمن بروجن و فرهنگ سازی در جنبش دانشجویی و جنبش محله، عضویت در هیئت مدیره سازمان مردم نهاد آدینه و همکاری با سایر سازمان های مردم نهاد از جمله گروه پژوهشی شهدای سیره و شبکه جوانان رضوی و رژه ریحانه النبی(س) و همکاری ماهنامه پیام و فرهنگی مهدی موعود بنیاد ع) جشن گرفت.

لازم به ذکر است ابراهیم شریفی در این زمان مدیر اجرایی اداره کل فرهنگ و رهبری اسلامی چهارمحال و بختیاری بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها