پیشرفت 75 درصدی پروژه تعمیر و بهسازی سالن های مسافربری و تجاری پایانه مرزی تمرچین

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی رئیس اداره فنی و بازرسی پروژه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پیشرفت 75 درصدی پروژه تعمیر و بهسازی سالن های مسافربری و تجاری همراه با ورودی غرب پایانه مرزی تمرچین خبر داد.

هومن شریفی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: این پروژه هم اکنون در حال تعمیر و بهسازی سالن های مسافربری و تجاری به همراه ورودی غرب پایانه مرزی تمرچین با برآورد اولیه 10 میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی 75 درصدی است. “

وی در تشریح اقدامات در حال انجام پایانه مرزی تمرچین گفت: بازسازی نمای مختلط با نمای سنگی در قسمت زیرین ایوان شرقی با تغییر پریزهای برق و آماده سازی و نصب کولرهای گازی، نصب فونداسیون – ساختار دوربین جستجو، اجرای مواد کامپوزیت جلوی کانال سالن تجاری به دلیل زیرساخت های فلزی و بهبود ساختمان های کناری اتاق چاه، مخابرات، دیزل ژنراتور و کلرزنی، عایق رطوبتی سقف و روکش داخلی، از مهمترین کارهای انجام شده یا در حال انجام پروژه، شهرت دارد.

شریفی ادامه داد: کارهای مربوط به تعمیر سقف سالن های تجاری و مسافربری، نصب کفپوش بتنی روبروی سالن مسافری از بتن و تخته شستشوی سنگ با اصلاح تخته معیوب، تهیه و نصب منبع سوخت 3000 لیتری پمپ شده برای دیزل ژنراتور از دیگر مراحل انجام شده در این پایان است.

این مقام مسئول با اعلام اینکه پایانه مرزی تمرچین در سال 1386 راه اندازی و در سال 1390 رسمیت یافت، گفت: پایانه مرزی تمرچین شامل 6.4 هکتار توقف اختیاری و 6.5 هکتار توقف اجباری است و برای این مرز 2200 متر مربع مساحت دارد. و یک سالن مسافربری به مساحت 2924 متر مربع ساخته می شود که فاز اول آن در شهریور 1390 شامل سالن تجاری و زمینی و فاز دوم در اردیبهشت 1392 شامل سالن مسافری و زمین اضافی در شهریور 1396 می باشد. اجرا شد.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها