پیام مشترک نماینده مدیرکل و استاندار خراسان شمالی در روز قدس

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی حجت الاسلام والمسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان و محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی در پیامی مشترک روز جهانی قدس را گرامی داشتند و عموم مردم را به شرکت در مراسم رژه بزرگ روز قدس دعوت کردند. . .

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

انتشار پیام تاریخی امام خمینی (ره) در سال 58 مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، نمادی از اتحاد و صمیمیت بین المللی مسلمانان جهان با عزاداران فلسطینی است.

البته جنایات رژیم صهیونیستی ربطی به چند سال اخیر ندارد چرا که مردم داغدار فلسطین بیش از پنجاه سال است که تحت ظلم و ستم هستند و ریشه آنها ریشه خواهد داشت، با اتحاد مسلمانان و اسلام این رژیم را نابود کنید. انجمن.

در روز بزرگ قدس، همه ما باید صدای رسای خشونت مردم فلسطین به گوش جهانیان باشیم و بار دیگر تاکید کنیم که این نفرت از همه برای نابودی رژیم بی شمار صهیونیستی از دل هیچکس اعمال نخواهد شد.

همه ما به ویژه مردم همواره در تلاش هستیم تا همه ساله با شعارهایی همچون اتحاد، وفاداری، مهرورزی و صمیمیت، کلمه شر و استکبار را در صحنه قرآن شمالی ریشه کن کنیم.مسلمانان و فریاد لنا و موج پارو انسجام غیر قابل توضیح

با گرامیداشت یاد و نام قدس شریف و وفاداری بی دریغ مسلمانان، نام قدس برای همیشه در سیمای زیبای بشریت حک خواهد شد و به آیندگان خواهیم گفت که خشونت و عدالت ستیزی گذشت.

در این روز با ابراز تحقیر و ابراز خشم خود از رژیم های استکباری و غربی نشان خواهیم داد که محکم در مسیر حقانیت و نابودی افکار اسرائیل هستیم.

با گرامیداشت روز جهانی قدس و با ابراز بیعت و نشان دادن وحدت و بیعت ملی، پیام روز جهانی قدس را با شکوه تر و عمیق تر از گذشته در اتحاد با مسلمانان به جهانیان منتقل خواهیم کرد. . سراسر دنیا.

وعده دیدار روز جمعه ساعت 22:30 همزمان با سراسر کشور…

حجت الاسلام رضا نوری مدیرکل استانداری خراسان شمالی و محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها