پس فردا؛ تاریخ ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد

[ad_1]

ثبت نام آزمون ورودی دوره اول و دوم متوسطه مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1401-1401 که از 16 فروردین ماه آغاز شده بود، فردا پنجشنبه 25 فروردین ماه به پایان می رسد.

به گزارش ایسنابا توجه به “دستورالعمل کنکور دوره اول و دوم متوسطه مدارس استعدادهای درخشان 1401-1401” ثبت نام از داوطلبان کنکور پایه هفتم و کنکور تکمیلی پایه دهم. ظرفیت از سه شنبه 6 آوریل تا پنجشنبه 25 آوریل قایقرانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد.

بر اساس این دستورالعمل کلیه فرآیندها اعم از ثبت نام اینترنتی داوطلبان، صدور مواد پیش آزمون، چاپ، بسته بندی و پرسشنامه مبتنی بر منطقه بندی، کار تصحیح صفحات، نتایج نام و پاسخ به درخواست تجدیدنظر به صورت متمرکز می باشد. مسئولیت برگزاری مناسب و امیدوارکننده اینگونه امتحانات در استان بر عهده مدیرکل آموزش و پرورش است.

آزمون ورودی پایه هفتم ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 26 خرداد و آزمون تکمیل توانایی پایه دهم ساعت 9 صبح روز جمعه 26 خرداد ماه برگزار می شود.

در صورت وجود عوارض ناشی از صرع بیماری عروق کرونر قلب، این تاریخ بنا به تشخیص ستاد ملی مبارزه با مفاسد کرونا قابل تغییر است، بنابراین متقاضیان باید آگهی های منتشر شده توسط سازمان ملی استعدادیابی را از طریق سایت پیگیری کنند. . sampad.medu.ir یادداشت منتشر شده

داوطلبان اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و ضوابط ثبت نام، محتوای آزمون و قوانین و نحوه ادامه کار و غیره دریافت خواهند کرد. فایل برای یادگیری.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها