وضعیت بازنشستگی و علائم اساتید پزشکی در تهران

[ad_1]

مدیر توسعه سازمانی و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از تشکیل کمیته بازنشستگی اعضای هیأت علمی دانشگاه خبر داد و گفت: اعضای هیأت علمی با 65 سال سن و یا 30 سال سابقه کار بدون توجه به سطح علمی خود. ، قادر به بازنشستگی است.

به گزارش ایسنا، دکتر سید مسعود میر معینی در این خصوص با اشاره به آیین نامه استخدامی دانشگاه مصوب هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: طبق ماده 78 آیین نامه استخدامی، اعضای هیات علمی دارای 65 سال به بالا هستند. . 30 سال سابقه کار بدون در نظر گرفتن سطح علمی. ، ممکن است مستحق بازنشستگی باشد.

مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بر اساس این حکم سال گذشته حدود 46 نفر از اعضای هیات علمی استعفا دادند اما نیمی از آنها در نیمه اول و نیمی دیگر در نیمه دوم بازنشسته شدند. از سال. “

وی ادامه داد: همچنین در سال 1378 تعداد اعضای هیئت علمی 37 نفر بوده است. در سال 1377 تعداد 30 نفر از اعضا و در سال 97 تعداد 51 نفر از اعضای هیئت علمی استعفا دادند.

دکتر میر معینی در خصوص موارد مطرح شده درباره بازنشستگی اعضای هیات علمی در سال 1400 گفت: با دستور رئیس دانشگاه، فرآیند تصمیم گیری در رابطه با موضوع بازنشستگی تهیه و مدیریت و ارائه و تصویب شد. با میز

مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بر اساس این فرآیند بر اساس همان ماده 78 آیین نامه استخدامی، کمیته ای متشکل از معاونت های توسعه، آموزشی، پژوهشی، معاونت آموزشی و پژوهشی تشکیل شد. معاونت رسیدگی (به ویژه اعضای هیأت علمی بالینی) «و مدیریت پرسنل. در این کمیته.

وی گفت: اولین تصمیم اتخاذ شده در این کمیته در آخرین جلسه با حضور رئیس دانشگاه مطرح و در نهایت نتیجه این کمیته برای اجرا به مدیران منابع انسانی ابلاغ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر میر معینی خاطرنشان کرد: به اساتیدی که اعلام بازنشستگی کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد و به اساتید محترم توجه داشته باشند که اعضای هیأت علمی در حال بازنشستگی برای برنامه ریزی گام بعدی هستند. نیمسال.

مدیر توسعه سازمانی و سرمایه انسانی خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی در صورت داشتن سوال در خصوص رعایت ضوابط استخدامی می توانند به دانشکده مدیریت منابع انسانی مراجعه و اخبار را مستقیم دریافت کنند تا مشکلی در کار پیش نیاید. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها