وجه تمایز ارتش ایران پایبندی به ارزشهای اسلامی است

[ad_1]

آیت‌الله سید احمد خاتمی گفت: ارتش با پایبندی به اعتقادات، ارزش‌ها و دیدگاه‌های دین مبین اسلام از جایگاه ویژه و والایی نسبت به سایر نیروهای جهان برخوردار است. ”

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در جمع دانشجویان، رهبران و اساتید خاتم الانبیاء (ص) در دانشگاه دفاع از جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اینکه وضعیت کنونی ارتش در سطح جمهوری اسلامی است که ایران در آن مستقر است، گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه ارتش سرافراز و مردمی، پایبند به اعتقادات، ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام هستند. مهم است. جایگاه منحصر به فرد و والایی نسبت به سایر نیروهای جهان».

وی با اذعان به اینکه آینده نظام اسلامی آینده دانشجویان مسلح است، گفت: نظام اسلامی، برای نظام اسلامی. کمترین آسیب به این نظام مقدس می رسد.»
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ارتش امروز دقیقا همان چیزی است که امام خمینی (ره) می خواستند و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) آن را خط بزرگی می دانند، تصریح کرد: علم، بینش و اعتقاد به نظامی است. . اسلام بر اولی تأثیر می گذارد و تا زمانی که ما این اولویت ها را در ارتش خلق داشته باشیم، هرگز مغرضانه، لغزنده و ناتوان نخواهد بود.
حضرت آیت الله خاتمی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما همواره در خدمت مردم شریف و پیشگام کشورمان هستند، گفت: هر حرکت و تلاشی در ارتش مایه افتخار اسلام و مسلمین است.نیروهای مسلح با اولویت دادن به ارزش ها ، اعتقادات، امنیت و آرامش خاطر یارانمان مانند شهدای بزرگواری چون صیاد شیرازی، کلاهدوز و… به این نظام و کشور.
وی با بیان اینکه گام های استوار رزمندگان اسلام و پیشرفت روزافزون در عرصه تسلیحات و تسلیحات همواره موجی از ترس و لرز را بر دشمنان این مرز و بوم ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: پرشور کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به جامعه اسلامی خود افتخار می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها