واگذاری یک روزه زمین به سرمایه گذاران منطقه بوشهر

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر استاندار بوشهر از واگذاری زمین به سرمایه گذاران در محدوده بوشهر تا یک روز آینده خبر داد و گفت: پس از موافقت اصولی و صدور جواز تاسیس، ظرف مدت یک روز زمین به سرمایه گذاران واگذار می شود که برای اولین بار است که انجام می شود. انجام شده. در منطقه بوشهر اجرا شد.

احمد محمدی زاده در نشست مسئولان این ادارات گفت: امسال تلاش زیادی برای توسعه واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی برای ایجاد اشتغال پایدار و استفاده از همه توانمندی های موجود انجام می دهیم. ”

وی گفت: تمرکز بر تشکل های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال از دیگر اولویت های امسال در منطقه بوشهر است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: با تلاش و طراحی، موافقت اصولی و مجوز تاسیس پروژه های تولیدی و صنعتی در شهرستان ها و نواحی صنعتی استان در کمتر از یک هفته تحویل داده می شود که این مزیت ارزنده ای است. به او. سرمایه گذاران.

محمدی زاده گفت: انتظار دارم سرمایه گذاران با تامین منابع و تسریع در صدور مجوز سریعا وارد شوند تا شاهد افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

وی از واگذاری زمین به سرمایه گذاران در مدت یک روز خبر داد و گفت: در پی صدور موافقت اصولی و موافقت تاسیس، زمین به سرمایه گذاران واگذار می شود.سرمایه گذاری ظرف مدت یک روز که برای اولین بار در سال 96 انجام شد. منطقه بوشهر. ”

استاندار بوشهر گفت: انتظار داریم با این اقدامات شاهد حضور واقعی سرمایه گذاران باشیم و رفع کاغذبازی اداری و بروکراسی اداری و در نهایت غنای واحدهای تولیدی و اشتغال زایی و بهبود وضعیت معیشتی مردم را مد نظر قرار دهیم. ”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها