همه دانش آموزان از امسال کارنامه فرهنگی خواهند داشت

[ad_1]

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از صدور کارنامه فرهنگی برای دانشجویان این دانشگاه از مهرماه امسال خبر داد و گفت: این طرح برای تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف اجرا می شود.

دکتر هادی بهرامی احسان در گفت وگو با ایسنا، وی ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت برنامه سوابق فرهنگی دانشجویی دانشگاه تهران پرداخت و گفت: صدور کارنامه فرهنگی برای دانشجویان دانشگاه تهران که مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه بود و قرار بود از مهر ماه سال 1400 اجرا شود، بنا به دلایلی از جمله این بود. چون کرونا و برخی ملاحظات دیگر به تعویق افتاد.

وی گفت: برای راه اندازی برنامه فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران نیاز به یک سری مقدمات است و با فراهم آوردن این مقدمات به دنبال آن هستیم که یکی از برنامه های اقدام امسال ما باشد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران همچنین خاطرنشان کرد: اجرای بسته فرهنگی نوعی انگیزه برای دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی خواهد بود و این بسته می تواند آغازی دوباره برای ثبت فرهنگی تهران باشد. فعالیت. دانشجویان دانشگاه.

دکتر بهرامی تائید کرد: آماده سازی نرم افزار و سخت افزار برای اجرای بسته فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران تا هفته اول مهرماه سال جاری فرصت دارد و می توانیم از ترم اول این برنامه را برای تمامی دانشجویان اجرا کنیم. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها