همایش مهدویت و غدیر در جنوب کرمان برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ سرمن رئیس اجرایی فرهنگ اسلامی و رهبری جنوب کرمان از برگزاری همایش مهدویت و غدیر در جنوب کرمان خبر داد و گفت: این مراسم باید در هر شهر سواحل جنوبی برگزار شود.

بهرام مسلمی ماهینی مدیرکل فرهنگ اسلامی و مدیر جنوب کرمان ظهر امروز یکم اردیبهشت ماه در همایشی با موضوع نماز گفت: برنامه ها و اقدامات مربوط به توسعه فرهنگ نماز در فرهنگ و مدیریت اسلامی باید انجام شود. دفاتر را تعقیب کنید.»

وی با تاکید بر لزوم ترویج امر به معروف و نهی از منکر در محیط کار گفت: اجرای مصوبات جلسات شورای اقامه نماز در قالب تفاهم نامه اختتامیه با ادارات پیگیری و اجرا شود.

مسلمی ماهنی گفت: با توجه به اهمیت روز غدیر برای تفسیر و اشاعه این واقعه بزرگ با استفاده از ابزار هنری و توان هنرمندان عرصه تئاتر جنوب کرمان باید در نتیجه کار فاخری صورت گیرد.

مدیرکل فرهنگ اسلامی و مدیرکل جنوب کرمان گفت: یکی از اقداماتی که برای به ثمر نشستن این مهم انجام می شود، تولید محتوا با موضوع غدیر و انتشار در فضای مجازی است و این مهم باید به عنوان مصوبه در ثبت ثبت شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با استفاده از تبلیغات و رسانه ها به جنگ اعتقادات دینی ما آمده است، گفت: عامل مهدویت باید یکی از محورهای تولید محتوا در فضای مجازی باشد چرا که دشمن به هر طریقی برای ایجاد شبهه تلاش کرد. . .آموزش مؤمنان.

مسلمی ماهنی گفت: برای ترویج فرهنگ مهدویت و تکثیر غدیر خواستار در دستور کار همایش مهدویت و غدیر است و در این همایش تکریم و نماز امر به معروف و نهی از منکر را برگزیده اند.

مدیرکل فرهنگ اسلامی و مدیرکل جنوب کرمان گفت: با توجه به اهمیت موضوع مهدویت باید مقدمات برگزاری این همایش در هر شهر جنوب کرمان فراهم شود.

وی گفت: بحث حجاب و عفاف یکی از مهم ترین موضوعاتی است که امروز دشمن با هجمه های فرهنگی خود بر آن تمرکز کرده است و باید برای مقابله با دشمن و روشنگری اقدامات موثری انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها