هشتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی منطقه یزد آغاز به کار کرد

[ad_1]

ایسنا/ یزد هشتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی در منطقه یزد با برپایی نمایشگاه 2000 عنوان کتاب قرآنی و نتایج و توانمندی های فعالان این بخش در حسینیه سید محمد آقا آغاز به کار کرد.

مهران فاطمی استاندار یزد با تشکر از گردهمایی فرهنگ اسلامی و رهبری استان برای برگزاری این نمایشگاه پس از دو سال تعطیلی گفت: ما فقط از برکت کران داریم و فرهنگ ترویج مکتب خدا و مفاهیم وجود ندارد. روشنگری کران.» نه

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه عزم نهادهای فرهنگی قاره، ترویج فرهنگ غنی اقیانوس، اسلام و عترت است که فرصت بسیار خوبی است. ”

استاندار یزد برگزاری تظاهرات در هر حوزه را نمایشی از دستاوردها و نتایج آن حوزه دانست و گفت: نمایشگاه قرآن یزد نمایشی از فعالیت قرآنی ما و مؤسسات قرآنی است و مصمم به حمایت از این حوزه هستیم.

فاطمی در خصوص تاکید مدیرکل انقلاب اسلامی بر تربیت عتبات عالیات گفت: انتظار تربیت 4 هزار قرآن کریم برای 4 هزار حوزه را داریم. وی گفت: “این چهار سال است و ما تمام حمایت هایی را که برای رسیدن به این هدف نیاز داریم ارائه خواهیم کرد.

احسان عابدی، مدیر فرهنگ و رهبری اسلامی منطقه یزد نیز در این مراسم که بعد از ظهر دیروز برگزار شد، گفت: نمایشگاه علوم قرآنی امسال پس از دو سال وقفه در زمینه بیماری صرع افتتاح شد. ویروس کرونا. “

وی گفت: برگزاری نمایشگاه قرآنی فرصتی برای عرضه توانمندی های مؤسسات قرآنی و فعالیت فعالان قرآنی به اقشار مختلف جامعه ایجاد کرده است.

عابدی با اشاره به اینکه در ابتدای سلطنت فعالیت خود را با قرآن کریم آغاز کرد، خاطرنشان کرد: در عرصه قرآن تقویت کنید. و عترت.»

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 68 مؤسسه قرآنی از وزارت فرهنگ و مدیریت اسلامی و 64 مؤسسه دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی هستند و اقدامات لازم را برای افزایش تعداد انجام می دهند. موسسات در شهرها

عابدی در پایان با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه علوم قرآنی یزد تا 27 فروردین ماه از ساعت 18 الی 23 دایر است، گفت: در این نمایشگاه 12 موسسه حضور دارند و بیش از 2000 عنوان کتاب قرآنی، محصولی در این زمینه عرضه می کنند. عفاف و حجاب هنری «و خط قرآنی نیز عرضه می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها