نگاه نازنین ملایی به شرایط سخت قایقرانی بازی های آسیایی

[ad_1]

دختر قایقرانی المپیکی ایران گفت: فکر می کردیم چین دوست دارد برخی از مواد قایقرانی را حذف کند، با این حال باز هم برای کسب بهترین نتیجه وارد بازی های آسیایی می شوم.

نازنین ملایی در گفت وگو با ایسنا، درباره تصمیم کمیته برگزاری بازی های آسیایی 2022 مبنی بر حذف برخی مواد پاروزنی که به ایران آسیب می زند، اظهار کرد: در این مواد حذف شده نه تنها ایران، بلکه سایر کشورها نیز به درآمد سکه دسترسی داشتند. به هر حال، حداقل آن‌ها ابتدا توضیحی برای خودشان ندادند. در دوره پیش بازی اگر پاروی من تنظیم نمی شد طلای سبک وزن را می گرفتم و در این مدت کسب مدال طلای سبک وزن برایم راحت تر از سنگین وزن بود. نماینده چین در قایقرانی سنگین وزن المپیک توکیو در جایگاه ششم قرار گرفت و من یازدهم شدم و هنوز دیر نشده که او در بازی های آسیایی از من جلوتر باشد. حالا که مقاله ها حذف شده اند و کاری نمی توان کرد. کشورهای دیگر و کمیته ملی المپیک و فدراسیون ایران هم اعتراض کردند اما چین اعتراض نکرد.

ملا در پاسخ به این سوال که در حال حاضر استراتژی شما برای کسب مدال در بازی های آسیایی 2022 چیست؟ وی گفت: همانطور که فکر می کردیم این اتفاق بیفتد، خود را برای این شرایط آماده کرده ایم. من به پارو زدن در بخش سنگین ادامه خواهم داد و در صورت امکان به او می‌پیوندم. من و مهسا جاور در دوضرب سبک و سنگین هم تمرین می کنیم و بعد از تست تصمیم می گیریم در کدام یک شرکت کنیم و انشاالله در دوضرب به عنوان معامله مدال را کسب کنیم.روی سکه هایی که می توانستیم برنده شویم. نور دو برابر می شود

نماینده قایقرانی ایران در المپیک توکیو گفت: تمام تلاشم را می کنم تا این اتفاق بیفتد. قطعا برای بهترین نتیجه وارد بازی ها می شوم و به کمترین نتیجه راضی نیستم.

ملایی گفت: من در مسابقات از قایق های کبرا استفاده می کنم و وقتی قایق را از چین خریدند، آن را هم سفارش دادند، اما نمی دانم چرا یکی از قایق های شرکت چینی است. ارسال به ایران، خیر. من مدتی در قایق جدید نشستم اما خیلی راحت نبودم و نمی توانستم از قدرتی که می خواستم با این قایق استفاده کنم بنابراین چند جلسه است که از قایق قدیمی استفاده می کنم. وقتی می خواهم چند ماهی وقت بگذارم، وقت تعویض این قایق را ندارم و از طرفی قدرت لازم را در آن قایق نداشتم.

ملی پوشان قایقرانی ایران با تایید نگرانی قایقرانی برای آماده سازی برای بازی های آسیایی خاطرنشان کردند: نتیجه بازی های آسیایی هانگژو کاملا مشخص است. خیلی از ورزشکاران هستند که استخدام نمی شوند و تنها امیدشان این است که بعد از بازی ها به دلیل نتایجی که می گیرند بتوانند استخدام یا پست های ویژه ای داشته باشند و به همین دلیل دچار استرس تمرین می شوند. فکر می کنم ورزشکاران در همه رشته ها این شرایط را دارند. در این میان اما برخی از هزینه ها بر دوش ما بوده است و خیلی خوب است مانند المپیک حقوق ورزشکارانی که نامشان فسخ شده و در آن صورت سردرگمی روحی ورزشکاران در نظر گرفته شود. خیالشان راحت خواهد شد و روی تمرین تمرکز خواهند کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها