نویدکیا: بازیکنانم نشان دادند که شایسته صعود هستیم

[ad_1]

سرمربی سپاهان می گوید با وجود فشار، بازیکنانش خوب کار کردند و نشان دادند که سپاهان شایسته صعود است.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل التعاون گفت: اول نیمه اول مساوی بود و هر دو تیم بازی ثابتی داشتند. در نیمه دوم یک گل باورنکردنی به ثمر رساندیم و وقتی دیدیم از دست می دهیم، سعی کردیم بیشتر ریسک کنیم. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما باید تلاش می‌کردیم از آنها نهایت استفاده را ببریم. بدشانس بودیم و می توانستیم بازی را ببریم، اما این یک امتیاز نیز ما را به تلاش برای صعود به مرحله بعدی امیدوار می کند.

وی درباره عملکرد داور در این دیدار اظهار داشت: در بازی قبل هم همین اتفاق برای ما افتاد اما حداقل کارشناسان باید نظر بدهند.در مورد ضربات نهایی ما نمی دانم چه بگویم. ، باید بگویم دو بازی مهم قبلی را باختیم و فشار زیادی روی بازیکنان بود.

نویدکیا گفت: برخی از تیم ها خیلی خوب از شرایط خارج شدند اما با بازی امروز نشان دادند که شایسته صعود از گروه هستند اما باید بیشتر تلاش کنیم و از فرصت های بیشتری استفاده کنیم. با این وجود از بازیکنانم تشکر می کنم که کار بزرگی انجام دادند. بقیه مشکلات به عهده من است.

سرمربی سپاهان درباره عواملش گفت: با استراتژی خاصی وارد زمین شدیم اما متاسفانه گلی که در ابتدای نیمه دوم به ثمر رساندیم تفکر ما را به هم ریخت و سعی کردیم تنظیمات لازم را انجام دهیم. شاید می توانستیم زودتر بازی کنیم اما بازیکنانم خوب بازی می کردند و من نمی خواستم ساختار آنها را برای هم خراب کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها