نرخ «مستمری» مددجویان سود در سال 1401 اعلام شد

[ad_1]

معاون توسعه مزایا و منابع سازمان مزایا ضمن تشریح افزایش 20 درصدی مستمری معیشت مددجویان در سال جاری، از افزایش مستمری مدارس شبانه روزی خبر داد، مشروط به مصوبه هیأت وزیران مبنی بر آماده سازی این گروه. توصیه های هفته آینده، و به اطلاع کابینه.

سید مرتضی حسینی در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص افزایش 20 درصدی مستمری معیشت مددجویان نیز گفت: امیدواریم بتوانیم بخشی از اقدامات معکوس را در سال جاری در این دایره لحاظ کنیم.

به گفته وی مستمری مستمری ماهانه مددجویان برای یک خانوار ماهیانه 420 هزار تومان، دو نفره 600 هزار تومان، سه نفره 840 هزار تومان، برای خانواده یک میلیون و 80 هزار تومان است. از چهار و یک میلیون و پنج نفر برای یک خانواده پنج نفره 320 هزار تن افزایش یافته است.

معاون توسعه مقررات و منابع سازمان بهزیستی با بیان اینکه گروه رفاه با حدود 7 میلیون نفر حدود 2 میلیون و 80 هزار خانوار پیام رسان را تحت پوشش دارد، گفت: در حال حاضر یک میلیون و 100 هزار خانوار (معادل 2) خانوار است. یک میلیون و 100 هزار نفر مستمری معیشت دریافت می کنند، اما برخی از مددجویان در دهه های پایین و پایین جامعه هستند که مستمری معیشت دریافت نمی کنند و امیدواریم تعدادی از این افراد امسال به این حلقه بپیوندند و حقوق دریافت کنند. حقوق بازنشستگی.

حسینی با گفتن آن یک میلیون و 700 هزار خانه پشت نوبت بازنشستگی هستند، گفت: گروه منفعت در سال گذشته برای ورود به دایره 500 هزار خانواری برنامه ریزی کرده بود که متاسفانه اعتبارات لازم تامین نشد. امسال بودجه و تخصیص را بر اساس 100 درصد تعداد نقل و انتقالات معکوس قابل انجام به رینگ اعلام خواهیم کرد اما با توجه به بودجه اعلام شده و افزایش تعداد مستمری ها ممکن است بخشی از معکوس باشد. حرکات برای ورود به دایره

معاون توسعه مقررات و منابع سازمان بهزیستی ادامه داد: برای اجرای قانون کامل حمایت از حقوق معلولان به 63 هزار میلیارد تن بودجه نیاز است که به شرح زیر است: زمانی حدود 2870 میلیارد تومان در بودجه امسال پیش بینی شده است. . تنها. در واقع با این رقم فاصله داریم که در صورت پرداخت اعتبارات توسط دولت، قانون به طور کامل اجرا شود.

وی در پاسخ به این سوال که افزایش مستمری مدارس شبانه روزی در سال جاری چقدر خواهد بود؟ وی گفت: رشد افزایش مستمری های نهادی منوط به تصویب هیات وزیران است که سازمان مزایا با هماهنگی گروه برنامه هفته آینده توصیه های خود را در این زمینه تهیه و برای تصویب معرفی خواهد کرد. وزرا

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها