مهاجری: مسئولیت واقعی بر عهده گرفتم/ نباید در انتهای لیست باشیم

[ad_1]

سرمربی نفت مسجد سلیمان ابراز امیدواری کرد بازی تیمش مقابل ذوب آهن شروعی دوباره برای شاگردانش باشد.

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن گفت: در اصفهان خوشحالم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی مقابل تیمی که مقابل ذوب آهن است انجام دهیم. عملکرد خوب ما مسئولیت واقعی را بر عهده گرفته ایم و امیدواریم بازی مقابل ذوب آهن شروعی دوباره برای ما باشد. برای جدا شدن از جدول اینجا باید نتیجه لازم را بدست آوریم. میل بازیکنان ما را شگفت زده کرد و تعجب می کنم که چرا در این شرایط هستیم. جا دارد از مدیران پیکان تشکر کنم که آمدند و یک بازی دوستانه با آنها انجام دادیم. این ارتباطات باید ایجاد شود تا اتفاق خوبی بیفتد.

وی ادامه داد: من به تاریخچه تیم فکر نمی کنم. من به اعضای تیم نگاه می کنم. من بازیکنان خوبی دارم و آنچه روی میز است به زیبایی تیم ما نمی افزاید. در بازی دوستانه مقابل پیکان موقعیت های خوبی ایجاد کردیم و در دفاع هم خوب بودیم. امیدوارم مقابل ذوب آهن هم خوب عمل کنیم. ما می خواهیم آهن آلات را شکست دهیم زیرا به آن نیاز داریم و بچه ها باید خودشان باشند. آنها شایسته پیروزی هستند.

مهاجری درباره غیبت تیمش گفت: اسدی به کرونا مشکوک است و ما او را نداریم و پورمحمد را هم نداریم. ما بقیه بازیکنانمان را داریم و با قدرت به زمین می رویم. سخت کار کنیم، با تعادل تیممان، من فقط می‌توانم معجزه کنم و همه با هم باید نتایج مورد نیاز خود را بگیریم و خود را از انتهای جدول جدا کنیم.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن فردا (سه شنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها