منابع ارزان، راه حلی برای ثروت مولد و اقتصاد

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه دهدشت منابع رایگان بانک کشاورزی برای مردم را ثروت مولد و اقتصاد دانست.

حجت الاسلام علی وحدانی فر در دیدار با رئیس بانک کشاورزی دهدشت گفت: بانک ها باید از حالت صنعت خارج شوند و تسهیلات قرض الحسنه به مردم بدهند و گشایش هایی برای مردم ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه بانک ها سیاست اقتصادی خاص خود را دارند، گفت: نباید صرفاً بنگاه اقتصادی باشند و منافع خود را در نظر بگیرند، بلکه باید منافع مردم در اولویت قرار گیرد زیرا فلسفه بانک مردم اگر مردم نباشد، وجود دارد. بدون بانک، پول و اعتبار.

حجت الاسلام وحدانی فر تصریح کرد: چرا در منطقه ای که این همه فقر وجود دارد و شهرک های تولیدی، اشتغال و صنعتی وجود ندارد، در پرداخت وام های کشور آخرین باشیم؟

امام جمعه دهدشت گفت: بانک کشاورزی در راستای شعار سال جاری، رسالت بسیار مهمی بر عهده دارد، زیرا حضرت آقا علاوه بر تولید و دانش بنیان، به کشاورزی و در نتیجه بانک کشاورزی استان اشاره کردند. ، کشور و شهر شما باید این دستورالعمل ها را دنبال کنند.” به فکر آقا باشید و برای تحقق شعار سال قدم بردارید.

به گزارش ایسنا، وی در گفت و گو با موضوع وابستگی غذایی به دیگران از درخواست منابع بلاعوض از بانک کشاورزی از مردم گفت: کشاورزی غذای مردم است و وقتی کشاورزی رشد کرد اقتصاد رونق می گیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها