مشترکین باید از هزینه های غیر ضروری خودداری کنند

[ad_1]

ایسنا/ مازندران معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اتمام عملیات خط لوله سد آیت الله صالحی مازندران به شهرهای گروه الف توسط شرکت آب منطقه ای استان گفت: این مناطق برای جلوگیری از کم آبی یا تکمیل می شود. آبیاری مدیریت مصرف را در کار روزانه خود بگنجانید و از درگیری های غیر ضروری خودداری کنید.

حمیدرضا خدابخش پور در جمع خبرنگاران گفت: ساکنان برخی از شهرستان های بابل، امیرکلا، هادی شهر و بابلسر و همچنین شهرستان های مسیر تصفیه خانه طالوت به بابلسر با افت وزن و آب احتمالی مواجه خواهند شد. خاموشی می افزاید: صبح امروز (دوشنبه 5 اردیبهشت) آغاز و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای تامین آب شرب مشترکان این مناطق انجام شده است، گفت: برای این منظور علاوه بر مدیریت شبکه توزیع ، آب مورد نیاز مشترکین مناطق تعیین شده چاه تامین می شود.

وی از مشترکان این مناطق خواست برای جلوگیری از کم آبی یا قطع کامل آب و پرهیز از درگیری های غیرضروری کنترل مصرف را در کارهای روزمره خود اعمال کنند.

خدابخش پور با بیان اینکه تا امروز مشکلی در تامین آب شرب ساکنان این شهرها گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: برای ادامه ارائه خدمات، چندین تانکر سیار در نظر گرفته شده است. در این شهرها

وی قطعی آب در بابلکنار را شناسایی کرد و خاطرنشان کرد: به دلیل نوسانات برق، چاه تامین آب شرب ساکنان ساختمان ریگ چشمه از مدار خارج شد.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای مازندران ادامه داد: برای خرید الکتروپمپ این چاه پیگیری های لازم انجام و امروز نصب و تایید می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها