مراکز انتقال خون ایلام در شب های قدر تا 24 شب دایر است

[ad_1]

مراکز انتقال خون ایلام در شب های قدر تا 24 شب دایر است

ایسنا/ ایلام مدیرکل انتقال خون اداره کل استان ایلام با اشاره به جزئیات فعالیت پایگاه های انتقال خون استان ایلام در لیالی قدر، گفت: مردم و اهداکنندگان نوع دوست می توانند تا نیمه های شب برای قسم خون به پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی مبارک قدر مراجعه کنند.

دکتر مهدی اکبری دهبلایی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه نیاز به خون و نتایج آن محدود به زمان خاصی نیست و این نیاز همیشه وجود دارد، اظهار کرد: خون گیری در ماه مبارک رمضان در سه حرکت صبح و عصر. . و همینطور حرکت شب بعد از افطار تا نیمه شب ادامه دارد.
وی با تاکید بر اینکه انجام این عمل پسندیده خداوند در ماه مبارک رمضان بدون شک ثواب مضاعف خواهد بود، گفت: ساعت خونگیری در پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی قدر روز چهارشنبه نوزدهم رمضان، جمعه بیست و یکم ماه مبارک رمضان است. رمضان و یکشنبه 23 رمضان از ساعت 21 تا 24 شب.
اکبری دهبلایی با استقبال از نیروهای ایلامی در آستانه این ماه مبارک گفت: استقبال خوبی از اهدای خون در مراکز انتقال خون استان ایلام صورت گرفته است و جا دارد از حضور مردم نوع دوست ایرو به اینجا تشکر کنم. توجه. “
مدیر ارشد انتقال خون ناحیه ایلام تایید کرد: افراد 18 تا 60 سال با سلامت کامل می توانند با کارت ملی به پایگاه انتقال خون ایلام مراجعه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها