مراسم روز قدس امسال در ایران و جهان متفاوت خواهد بود

[ad_1]

افتتاحیه ستاد هماهنگی حقوقی، امور مجلس و هماهنگی منطقه ای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز شنبه 27 فروردین ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده مدیرکل و رئیس سازمان برگزار شد. تبلیغات اسلامی. مشاوره هماهنگی

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در این جلسه که با حضور پیام رسان ها، مدیران و روسای دفاتر مناطق از طریق ویدئو کنفرانس، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی عرب انصاری به عنوان قانون، امور مجلس و هماهنگی مناطق برگزار شد. شورای تبلیغات اسلامی از سوی ریاست محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی معرفی و حکم صادر شد و از خدمات و زحمات مسلمین حجت الاسلام والمسلمین رضایی قدردانی شد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین موسی پور ضمن عرض خیر مقدم به روح پاک شهدا و امام شهدا (رضوان الله علیه) ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) را تبریک و تهنیت گفتند. به نقل از تلاوت و تفسیر اهمیت ماه مبارک رمضان.

نماینده مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به کشتار کودکان به نمازگزاران مسجدالاقصی را محکوم کرد و گفت: نتایج این کار رژیم قدس را به وحشت انداخته است.

وی گفت: عادی سازی روابط بین برخی از حاکمان خودخوانده جهان عرب باعث می شود رژیم سفاک به خطا رفته و با این حمله وحشیانه پاسخ قاطع و قانع کننده مردم فلسطین را دریافت کند.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پور گفت: فریاد خشم و ذلت ملت های مسلمان و آزادگان جهان در روز قدس امسال رژیم صهیونیستی را یک قدم به زوال و نابودی نزدیک می کند.

وی گفت: امسال رژه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در ایران و تمامی کشورهای اسلامی با شکوه و عظمت بیشتری برگزار می شود.

در ادامه این جلسه، نماینده رئیس مجریه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به مسئولیت جدید حجت الاسلام و المسلمین رضایی گفت: فعالیت های اسلامی و ضمن دادن اشیاء فرهنگی و تبلیغاتی شورا، زمینه را برای رشد و بالندگی و رشد و بالندگی شورا فراهم کند. توسعه افکار نو در عرصه فرهنگ و تبلیغ.

پیش از سخنان حجت الاسلام والمسلمین مسی پور، حجت الاسلام والمسلمین رضایی گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد و سپس حجت الاسلام والمسلمین عرب انصاری به ارائه برنامه های اصلی خود در قانون، امور مجلس و استان ها پرداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها