مجوز سفر رئیس جمهور به زنجان چطور؟

[ad_1]

ایسنا/ زنجان معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان تنظیم مقررات و برنامه ریزی منطقه زنجان بودجه های تخصیص یافته برای تصویب رئیس جمهور را تشریح کرد.

احمد خداوردی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بودجه های اختصاص یافته برای سفر رئیس جمهور به استان، اظهار کرد: 477 میلیارد تومان از محل اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به زنجان تنها از محل منابع گروه طرح و بودجه و مدیریت است. و طراحی استان در قالب اعتبارات عمرانی اطلاعات تدارکات و تجهیزات برای 43 عنوان پروژه.

وی گفت: در سفر هیات دولت به این استان در مجموع 83 حکم عمرانی با بیش از 4100 میلیارد تومان اعتبار، 21 مجوز و 15 حکم تسهیلات بانکی و پس از آن این نمایندگی بر اساس حوزه کاری توسعه داد. اندازه گیری ها

این مقام مسئول ادامه داد: کمک هزینه ها باید در قالب سازمان برنامه و بودجه کشور، هیات حاکمه ادارات، منابع داخلی و بین سازمانی، فروش املاک، سهمیه بندی و مراکز پشتیبانی داخلی تامین شود. سال اعتبار از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان تنظیم مقررات و برنامه ریزی استان تخصیص و ابلاغ شد.

خداوردی خاطرنشان کرد: این 43 عنوان پروژه تا پایان سال گذشته 2700 میلیارد تومان اعتبار داشت که 455 میلیارد و 600 میلیون تومان آن از طریق گروه برنامه و بودجه کشور در هشت مرحله، پروانه های اولیه بر اساس 1401 توزیع شد. اگرچه سازمان برنامه و بودجه کشور بیش از دو برابر سهمیه سالانه خود را در سال 1400 اعلام کرد و بخشی از اعتبارات در سال 1401 نیز ذکر شد.

معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان یادآور شد: در مجموع اعتبارات از طریق جدول 14 یا از طریق سازمان معاونت به صورت مستقیم به خود سازمان ها ابلاغ می شد. از این 43 طرح، دو عنوان با 10 میلیارد تومان اعتبار از 25 میلیارد تومان مصوب وزارت کشور و نهادهای امنیتی، 5 عنوان با 39 میلیارد تومان از 102.5 میلیارد تومان پروژه های مشارکتی آموزش و پرورش، هشت عنوان با 108 پروژه. میلیارد تومان از 5388 مورد مصوب، وابسته به گروه جهادکشاورزی و 2 میلیارد تومان نیز عنوان پروژه وابسته به موسسه امور رزمی و ایثارگران استان بوده است.

وی گفت: برای دولت زنجان که دارای چهار پروژه مشترک منطقه ای و ملی بود، 6.5 میلیارد تومان اعتبار از 7 میلیارد تومان مصوب، برای اداره کل راه و شهرسازی با هفت عنوان پروژه 115 میلیارد تومان با 1420 موافقت شد. بیلیون. تومان موافقت وزارت نیرو با چهار عنوان پروژه 286 میلیارد تومان و 69 میلیارد تومان.

این مقام مسئول واگذاری این اعتبار به اداره کل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با عنوان پروژه 150 میلیارد تومانی را 25 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان با سه عنوان پروژه 18 میلیارد تومانی 39 مورد را تصویب کرد. میلیارد تومان اعتبار مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با 29 میلیارد تومان از 70 میلیارد تومان مصوب، وزارت علوم با 16 میلیارد تومان سه عنوان پروژه از 65 میلیارد تومان و وزارت مدیریت سه عنوان پروژه با 20 میلیارد تومان از 80 میلیارد تومان مصوب.

خداوردی خاطرنشان کرد: در قالب این پروژه ها چندین پروژه نیز ترکیبی از منابع منطقه ای داشتند که در مجموع حدود 19 میلیارد تومان از محل وظایف اداره کل اهدا و پرداخت شد و در مجموع 477 میلیارد تومان از محل مجموعه. از منابع مورد توافق در این بازدید، فقط بدنه برنامه بودجه و بدنه بخشداری از محل منابع در قالب اعتبارات ساختمانی تامین و پروژه ها در قالب 43 عنوان پروژه ابلاغ و اجرا شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها