ما در کشوری زندگی می کنیم که باید جمعیت خود را هماهنگ کند

[ad_1]

حسین سلیمانی می گوید: «ما اکنون در کشوری زندگی می کنیم که باید مردمش را برای کمک به خود و دیگران همسو کند. “این با درمان مناسب خودمان امکان پذیر شده است و ما ادامه خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، حسین سلیمانی بازیگر سینما درباره آلبوم خود با حامد شمس اظهار کرد: ساخت آلبوم من با حامد شمس به نام “نامه ها” به طور اتفاقی و با تلفیق کتابی که خواندم با داستان هایی از زندگی ام آغاز شد. پس از طوفان فکری ماجرا را برای حامد شمس تعریف کردم و او از آن استقبال کرد. متاسفانه اخیرا به دلیل مشغله کاری و فعالیت زیاد نتوانستم روی آن کار کنم اما قطعا دوست دارم بیشتر در این زمینه فعالیت کنم.

سلیمانی بازیگر سریال «عالیجناب» نیز در برنامه جشن رمضان حضور یافت و درباره این سریال اظهار داشت: اخیراً پیشنهادهای کاری زیادی به من داده شده که برخی از آنها را پذیرفته ام و بیشتر را نپذیرفته ام. در این مرحله انتخاب پیشنهاد برای من سخت بود، اما «عالیجناب» پروژه ای بود که اعتماد به نفس زیادی داشت، مخالفت های زیادی داشت و باعث شد احساس خوبی نسبت به آن داشته باشم. خوشبختانه با وجود مخالفت ها این سریال در حال حاضر پخش شده و مخاطبان زیادی دارد. کار با امثال عادل تبریزی، امیرحسین رستمی، بیژن بنفشه خواه، خانم وقاری و خیلی از دوستان تجربه خوب و سرگرم کننده ای بود. ما 88 درصد از بینندگان راضی بودیم و بازخوردهای مثبت زیادی دریافت کردیم.

این بازیگر درباره آرامش عده ای در مقابل توصیه به صرفه جویی در مصرف آب اظهار کرد: داستانی است که اهالی روستا به دلیل کمبود آب از ریش سفیدی کمک می گرفتند. وقتی شاگرد پیشنهاد ساخت سد را داد، اهالی روستا فکر کردند که شیوخ منظور آنها را درک نکرده اند. وقتی دوباره از او پرسیدند، به مردم گفت که برای آب دعا کنند. دعای باران باعث بارش شدید باران و سیل شد. پس از آنکه مردم دوباره نزد شیخ رفتند، به آنها گفت که من به شما توصیه کردم که سدی بسازید.

وی گفت: این داستان نشان می دهد که خداوند همه موقعیت ها را در نظر گرفته است، اما این ما هستیم که به فکر همه چیز نیستیم و به خود آسیب می زنیم. ما اکنون در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن باید برای کمک به خود و دیگران همسو باشند. این با درمان مناسب خودمان میسر شده و ادامه خواهیم داد.

ویژه برنامه جشن رمضان که هر شب ساعت 21:40 به تهیه کنندگی کاوه امیری جاوید از شبکه پنج سیما پخش می شود شب گذشته با حضور بازیگر سابق مهوش وقاری کشور و حسین سلیمانی بازیگر جوان سریال «عالیجناب» روی آنتن رفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها