لیگ بسکتبال در انتظار یک فینال هیجان انگیز / غرورآفرین مقابل پرشور است

[ad_1]

تقابل تیم های بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان در مرحله پایانی لیگ می تواند یکی از هیجان انگیزترین فینال های لیگ ایران در سال های اخیر قم باشد.

به گزارش ایسنا، با پایان یافتن مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان موفق به کسب مجوز حضور در فینال این فصل شدند تا در ادامه یکی از دور نهایی مسابقات را مشاهده کنیم. هیجان انگیز ترین فینال در فصل های اخیر

در فینال این فصل که از فردا دوشنبه آغاز می شود، ذوب آهن پرافتخارترین تیم لیگ با 9 عنوان قهرمانی و پس از ده سال به فینال مسابقات راه یافته است، تکرار می کنند. تیمی که در ابتدای فصل خیلی ها فکر نمی کردند به چنین سطحی برسد.

از سوی دیگر تیم دفاع شهرداری گرگان یکی از تیم های پرطرفدار سوپرلیگ به تشویق پرشور هوادارانش معروف است. حتی خیلی ها حضور تیم در چنین شرایطی را برای داشتن چنین هوادارانی جشن می گیرند.

لیگ بسکتبال در انتظار یک فینال هیجان انگیز / غرورآفرین مقابل پرشور است

در چهار فصل اخیر لیگ برتر، تیم میزبان سه فصل در فینال ها و یک فصل به عنوان رهبر لیگ قهرمان شده است که به دلیل کرونا نیمه تمام مانده است. گرگانی ها که در چهار سال اخیر عملکرد درخشانی داشته اند و حالا برای اثبات شایستگی خود به دنبال کسب دومین قهرمانی متوالی لیگ هستند.

اما اصفهانی ها چه نامزدها و چه ستارگانی چون ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، فرید اصلانی و آرمان زنگنه در این فصل با وجود نداشتن حتی یک بازیکن خارجی عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته اند و همین باعث می شود به یکی از تیم های پرتلاطم این فصل بدل شوند. لیگ ..

علاقه مندان گرگانی نیز ستارگانی چون محمد جمشیدی، میثم میرزایی، رسول مظفری، سجاد را به عنوان مدافعان عنوان قهرمانی در آغوش گرفته اند و جادوهایی مانند پتی پری دارند که تیم خطرناکی ساخته شده است. پتی که نزدیک به 5 سال از طرفداران گرگانی هاست یکی از مهره های اصلی تیم مهران حاتمی است.

لیگ بسکتبال در انتظار یک فینال هیجان انگیز / غرورآفرین مقابل پرشور است

با این توضیحات تقابل 5 تایی فرزاد کوهیان و شاگردان مهران حاتمی مطمئنا یکی از هیجان انگیزترین فینال های بسکتبال کشور در سال های اخیر خواهد بود.

لیست بازی های اخیر لیگ برتر بسکتبال

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها