لزوم افزایش سهم اعتبارات ملی و منطقه ای پروژه بجنورد به جنگل گلستان

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی بر لزوم افزایش سهم اعتبارات ملی و منطقه ای پروژه بجنوردی به جنگل گلستان تاکید کرد.

محمدرضا حسین نژاد در دیدار با معاون ساخت و توسعه و عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه امور زیربنایی حمل و نقل و مدیران آستان قدس رضوی گفت: تسریع در پروژه های راهسازی در این حوزه. یک قاره ضروری است.”

وی گفت: با وجود پایین بودن اعتبار، با همکاری و همدلی مدیران خط، توسعه جاده قاره نباید کند باشد. ”

حسین نژاد یکی از راهکارهای کاهش تصادفات جاده ای را تکمیل پروژه بجنورد – جنگل گلستان دانست و گفت: با وجود اینکه در سال های اخیر در سطح کشور بازنگری های مستمری صورت گرفته اما آستان قدس رضوی به عنوان متولی این کار است. این پروژه باید تکمیل شود.

وی مهمترین بخش توسعه یک کشور را توجه به زیرساخت های جاده ای دانست و گفت: باید سهم اعتبارات ملی و منطقه ای پروژه بجنوردی به جنگل گلستان افزایش یابد که در بازدیدی که از سوی وی انجام می شود، بررسی می شود. یک هیئت دولتی این استان

نماینده عالی دولت در استان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل راه های شهرهای کوچک بالای 50 مسکن را بیش از 3 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: باید هدف اصلی ما برای محدوده راه رفع نواقص و رفع نواقص باشد. به میانگینی که در کشور می خواهید برسید.”

دکتر محمدرضا کدخدازاده معاون ساخت و توسعه و عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل نیز در این نشست گفت: سفر هیات دولت به کره شمالی باید مورد موافقت قرار گیرد.

وی گفت: تا امروز از 270 کیلومتری بجنورد تا جنگل در مسیر پدافند قاره ای 220 کیلومتر آن انجام شده و چهار مسیر نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها