لزوم اجرای طرح های فوریت های قانونی و کاهش خشونت در شهرستان ریگان

[ad_1]

لزوم اجرای طرح های فوریت های قانونی و کاهش خشونت در شهرستان ریگان

ایسنا/ سرمن معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری منطقه کرمان گفت: نیاز به طرح فوریت های قانونی است که در برخی از شهرستان های استان با ابتکار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در اداره کل کرمان با موفقیت اجرا شده است. خشونت و جمع آوری سلاح و مهمات در شهرستان ریگان.

سید مهدی قویدل در نشست نزدیک مصلحان و حکیمان قرآنی و اعضای شورای حل اختلاف شهرستان ریگان که در روز جمعه امام جمعه، رئیس کل دادگستری و اعضای شورای تامین استان برگزار شد، گفت: مسائل به این سو سامان یافته است که بالغ بر 4000 مورد از این تعداد دارد. موارد منجر به صلح و آشتی شود.
وی گفت: این آمار نشان می‌دهد که مردم بسیار استقبال می‌کنند و با اصلاح‌طلبان همکاری می‌کنند و بستر صلح و آشتی در شهر فراهم می‌شود، این عالی است.
وی خاطرنشان کرد: موفقیت این طرح نیز نشان دهنده توانمندی و مقبولیت مصلحان و طلاب قرآنی و اعضای شورای حل اختلاف شهرستان ریگان است.
این مقام قضات ضمن قدردانی از دستاوردهای اصلاح طلبان و اعضای شورای حل اختلاف شهرستان ریگان گفت: قرآنی، احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و حضور جهادی و انقلابی در بین مردم حرکت کنیم. برای ترویج فرهنگ صلح و آشتی.
قویدل در ادامه یادآور شد: همچنین همکاری و تعامل نیروی انتظامی و سپاه در امر ممنوعیت باید با رویکرد زندان محور، تنبیهی و تنبیهی که در راستای گسترش فرهنگ صلح و سازش است، جبران شود. و بخشش در جامعه.»
وی در خصوص اجرای موفقیت آمیز طرح فوریت های قانونی در برخی شهرستان ها گفت: برای اجرای طرح فوریت های قانونی در حوزه کرمان با همکاری نیروی انتظامی و سایر دستگاه های مسئول، مصلحین قرآنی و قضات از تاسیس چند هفتم و جرایم درجه هشت را در دادگاه ممنوع کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این طرح با همکاری اصلاح طلبان در شهرستان ریگان با موفقیت اجرا شود.
قویدل در پایان گفت: در راستای پیشبرد اهداف صلح و سازش در شهرستان ریگان پیشنهاد می شود امام جمعه این شهرستان به عنوان امام جمعه این شهرستان معرفی شود که اصلاح طلبان با تمرکز، حمایت و رهبری، بایستی اجرای طرح کاهش خشونت در شهر ریگان با استفاده از توان مصلحین و حکیمان قرآنی و گشت های رضوی در ساخت و جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز جهت ثبت و جلوگیری از وقوع جرائم خشن در این شهرستان.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها