قوانین باید در راستای منافع عمومی تعریف شوند

[ad_1]

ایسنا/ یزد شاهنشاه یزد با تاکید بر اولویت طرح های انتقال مسکن ملی، بر تفسیر قانون به نفع مردم و رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: ظرفیت نهادهای ملی فعال در افزایش خانه سازی.

مهران فاطمی در جلسه شورای مسکن منطقه یزد که به منظور بررسی طرح‌های شهرهای بافق، بهاباد، مروست، ابرکوه، تفت و خاتم در تالار کوثر استانداری یزد برگزار شد، با اشاره به طرح‌های مسکن مهر در دولت سیزدهم گفت: وی با اشاره به عزم واقعی دولت برای تحقق وعده ساخت چهار میلیون مسکن در چهار سال، گفت: 60 هزار واحد از این رو باید مسائل مربوطه پیگیری و روند اجرایی آن تسریع شود.

وی یکی از برنامه‌های دور بعدی سفر رئیس‌جمهور به استان را بازدید از پروژه‌های ملی مسکن عنوان کرد و با دستگاه‌های نظارتی گفت‌وگو کرد: و مشکلات احتمالی باید در وهله اول با هماهنگی با ادارات و در صورت وجود رفع شود. در نتیجه، در شورای مسکن بخش.

فرماندار خاطرنشان کرد: از این پس در سفر به شهرستان ها جلسه فوق العاده شورای مسکن شهرستان تشکیل و برای تسریع در اجرای پروژه ها تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

فاطمی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به توانمندی های چشمگیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد امام خمینی (ره) و سایر دستگاه ها در طرح های ساختمانی نهضت ملی مسکن گفت: مجموعه خود باشید و از آن توانمندی ها استفاده کنید.

وی بیان کرد: برگزاری نشست ویژه مدیران ادارات با مبلغان، کارشناسان، رده های میانی و مدیران شهری و تاکید بر تفسیر قانون به نفع مردم و رفع مشکلات مردم ضروری است.

فاطمی ضمن قدردانی از دقت نظر نهادهای پیشرو و اهمیت نقش و مسئولیت، خاطرنشان کرد: در بحث و گفتگو با مراکز مدیریتی استان این بحث را مطرح کرده‌ام که ماهیت رهبری و انعطاف‌ناپذیری در آن‌ها نباید قدرت ریسک و ریسک باشد. اعتماد به نفس. مديران و كارشناسان در اين تصميم گيرند و امكان توجه بيشتر به قانون و شروع كار فراهم شود.

وی در خصوص تعامل مثبت و موثر نمایندگان منطقه در مجلس شورای اسلامی و کارگروه استان گفت: مسئولان منطقه باید با نمایندگان تعامل داشته باشند و این اداره را تقویت و گسترش دهند و رایزنی و همکاری لازم را با آنها داشته باشند. . .

استاندار در قسمت پایانی سخنان خود از زحمات «رضا یادگاری» مدیر کل بازنشسته راه و شهرسازی استان تقدیر و برای «احساس خواجه رضایی» این رهبر آرزوی موفقیت کرد. مجتمع

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها