قهرمان لیگ هندبال را نباید فقط با چند بازی قضاوت کرد

[ad_1]

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون گفت: با بالا بودن فاجعه لیگ هندبال نمی توان با چند بازی اخیر قهرمان شد و باید قهرمانی را ثابت کرد. در بازی ها.”

محمدرضا رجبی در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیمش در لیگ برتر اظهار کرد: در سطح گروهی عملکرد خوبی داشتیم و تنها یک باخت مقابل سپاهان داشتیم. در مجموع بازیکنانم در رفت و برگشت خوب عمل کردند. خوشبختانه برای بازی های پلی آف خوب تمرین کرده ایم و آماده ایم تا بهترین نتیجه را بگیریم. ذوب آهن حریف ما در پلی آف است. این تیم ریشه دارد و بازیکنان خوبی دارد. ما دو بار در لیگ مقابل آنها بازی کردیم و هر دو بار پیروز شدیم. فردا سعی می کنیم بازی خوبی انجام دهیم و در خانه حریف نتیجه لازم را بگیریم. این تور برگشت استیج در کازرون برگزار می شود.

سرمربی تیم هندبال همچنین گفت: برای سطح بازی امتیازات میزگرد حذف می شود و تیم ها بدون امتیاز به بازی مجدد می آیند. هر تیمی که نتیجه بهتری بگیرد قهرمان می شود. سال گذشته مسابقات گهگاهی برگزار می شد. خوب بود که هر دو تیم با امتیازهای سطح گروه به دور دوم صعود کردند اما امسال اینطور نیست. الان ما و سپاهان 34 امتیازی هستیم اما تیم های بعدی 25 و 20 امتیازی هستند. تفاوت ما با تیم چهارم بسیار زیاد است. البته طبق برنامه بازی ها امتیاز تیم ها در پلی آف صفر خواهد بود و این تصمیم باید اجرایی شود. در این مرحله تیم ها به مصاف یکدیگر رفت و آمد می کنند و نتیجه این دو دیدار مشخص می کند چه کسی در فینال است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لیگ با پلی آف مطلوبتر است یا زمان بر؟ وی گفت: خوب رفت و برگشت لیگ بهتر است، پارسال با تمرکز روی مسابقات تیم ها بعد از مرحله گروهی به دور دوم راه یافتند. در سال های گذشته مسابقات دوره ای بود و تیم ها با امتیاز کلی مسابقات رتبه بندی می شدند. به این ترتیب به نظر می رسد نتیجه تلاش تیم ها یعنی امتیاز تیمی که بیشترین امتیاز را در کل بازی به دست آورد، بازی با قدرت و از دست دادن تعداد زیادی گل در نظر گرفته شود. به دلیل جراحات ، حذف شده است.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون گفت: البته این مدل از ابتدا تصمیم گرفته شد و باید تصمیمات را در دست بگیریم اما در مجموع در لیگ هندبال با پتانسیل ضربه زدن و آسیب دیدگی بازیکنان. بالا است، با چند بازی آخر نمی توان قهرمان را مشخص کرد و باید در طول بازی ها مورد آزمایش قرار گیرد. بازیکنان آنها ممکن است در مقطعی به دلیل مصدومیت در یک تیم حضور نداشته باشند، اما در مسابقات فصلی، تیم ها دو بار با هم بازی می کنند و هر تیمی که باشد. قوی تر برنده می شود

رجبی در خصوص نتیجه بازی های پلی آف گفت: در حال حاضر هر چهار تیم شانس قهرمانی دارند، تیم چهارم می تواند با 14 امتیاز کمتر برد یعنی 8 بازی را ببازد، در واقع همینطور است. در لیگ والیبال، این تیم یک قهرمان را به پایین ترین تیم واگذار کرد و به فینال نرسید، از آنجایی که بازیکنان به یکدیگر ضربه نمی زنند، موقعیت کمی با هندبال متفاوت است.

وی در پایان گفت: خدا را شکر لیگ خوبی بود. مسابقات سطح گروه بسیار نزدیک بود و تیمی وجود نداشت که بتواند به راحتی بازی کند. تیم های انتهای جدول نیز بازی خوبی با تیم های بالای جدول داشتند و هندبال خوبی به نمایش گذاشتند. اینها همه در لیگ زیبایی هستند و هندبال را توسعه می دهند. ملی پوشان هم از دل این لیگ می آیند و به مسابقات آماده تر می روند و در تیم ملی بهتر بازی می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها