فیفا سنگال و نیجریه را جریمه و محروم کرد

[ad_1]

فیفا سنگال و نیجریه را به دلیل بازی های مقدماتی جام جهانی جریمه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، کنفدراسیون جهانی فوتبال مسابقات مقدماتی جام جهانی در ماه مارس را پذیرفت که بر اساس آن تیم‌های فوتبال سنگال و نیجریه جریمه و محروم شدند.

سنگال که با پیروزی مقابل مصر به جام جهانی صعود می کند، باید 175 هزار فرانک سوئیس (حدود 170 هزار و 900 یورو) برای اتفاقات بازی با مصر بپردازد و بازی بعدی خود را پشت درهای بسته انجام دهد. هواداران سنگالی در بازی با مصر با لیزرهای زیادی که در دست داشتند برای بازیکنان مصر مشکل ساز شد.

فدراسیون فوتبال مصر اتهامات متعددی از جمله اتهامات نژادپرستی علیه هواداران سنگالی مطرح کرده است. پوسترهای توهین آمیز روی سکوها به خصوص علیه محمد صلاح دیده می شد. هواداران سنگالی نیز به اتوبوس های تیم مصری حمله کردند.

فدراسیون فوتبال نیجریه همچنین 150000 فرانک سوئیس (حدود 146500 یورو) جریمه شده است و باید بازی بین المللی بعدی خود را بدون تماشاگر انجام دهد. شورش هواداران پس از تساوی یک بر یک در مقدماتی جام جهانی مقابل غنا به ورزشگاه آسیب رساند. هواداران خشمگین به ورزشگاه ابوجا، پایتخت نیجریه یورش بردند. شورشیان برای ابراز خشم اشیا را به زمین پرتاب کردند، نیمکت ها را تخریب کردند و دروازه ها و پرچم ها را پاره کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها