فولاد بازی با الغرافه را مثل یک تیم بزرگ به پایان رساند/ در انتظار صعود

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان بازیکن سابق فولاد خوزستان می گوید انتظار می رفت شاگردان نکونام بتوانند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

میثم سلیمانی در گفت وگو با ایسنا، درباره بازی فولاد مقابل الغرافه اظهار کرد: فولاد بازی را خیلی خوب شروع کرد و فکر می کنم او این بازی را عالی و به عنوان تیمی باتجربه و خوب به پایان رساند. شاگردان نکونام در این بازی خیلی زود به گل رسیدند و البته نباید فراموش کرد که شاه عباسی صددرصد از حریف روی خط دروازه گلزنی کرد و باید به سئوی دفاع تبریک گفت.

وی در خصوص گلایه نکونام از عملکرد چند بازیکنش در بازی مقابل الغرافه گفت: در هر بازی یک زوج، اما فکر می کنم هر بازیکنی در 5 بازی اخیر فولادی ها عملکرد خوبی داشته و با قدرت بازی کرده است. آنها با این نوع بازی قلب ایران، هواداران و خوزستانی ها را شاد کردند.

بازیکن سابق فولاد خوزستان گفت: فکر می کنم از روزی که پاتوسی به تیم اضافه شد، در بازی آخر و در بازی مقابل الغرافه گلزنی کرد و هوادار خوبی برای شیمبا بود که برگشت. به این دو بازیکن تبریک می گویم و فکر می کنم آنها بهترین های فولاد هستند.

وی درباره فشردگی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به دلیل اینکه بازی‌ها هر سه روز یک‌بار برگزار می‌شود و بازی‌ها در هوای گرم و رطوبت بالا در عربستان برگزار می‌شود، فولاد تا به حال خوب ریکاوری کرده است اما خیلی خوب است. . قرار گرفتن در چنین شرایطی برای بازیکنان سخت است. فولاد نیاز به ریکاوری خوبی دارد و مطمئنا جواد نکونام تجربه کافی دارد و می تواند تیم را به شرایط خوبی برساند و از این بابت جای نگرانی نیست. امیدوارم فولاد در سطح بعدی و سطح اول ظاهر شود.

سلیمانی همچنین درباره صعود فولاد به مرحله بعدی مسابقات اظهار داشت: تیم. و جواد نکونام در راس تیم و نوع برنامه ریزی که برای موفقیت فولاد دارند، دلخراش بود و انتظاری جز صعود نداشت.

وی با بیان اینکه فولاد تلاش زیادی برای ادامه این مسیر دارد، خاطرنشان کرد: باید به جواد نکونام تبریک بگویم که با خودش و تیمش خیلی خوب عمل کرد. نتیجه مطلوب و همین نوع تحلیل می تواند به موفقیت فولاد در مرحله بعد کمک کند. ضمناً در تیم فولاد از فعل خواستن به درستی استفاده می شود و این موضوع خوشبختانه انگیزه بالایی برای صعود به سطوح بالاتر دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها