فشار آب در 122 شهر ایلام / بسیج سازندگی ایلام آزمایشی برای ساخت 18 نیروگاه آبرسانی می کند.

[ad_1]

ایسنا/ ایلام طرح انتقال آب با انعقاد تفاهم نامه 570 میلیارد تومانی سپاه امیرالمومنین(ع) و آبفای استان، با ساخت 18 آب، مشکل کم آبی 36 شهر استان را برطرف می کند. مجتمع های تامین

دکتر حسن بهرامونیا در جلسه هماهنگی نهضت آبرسانی که با همکاری دولت، شیفت کسری سپاه و آبفای استان ایلام برگزار شد: و حاکمیت جهادی برای غلبه بر تنش سئو گفت.

وی منطقه ایلام را با 608 روستا نسبت به سایر مناطق از نظر وسعت یکی از مناطق پرجمعیت عنوان کرد و افزود: امسال با توجه به بارندگی کم متاسفانه یکی از معدود سال های پیش رو است. خشکسالی و مطمئناً در اکثر شهرهای کوچک ما کمبود آب وجود خواهد داشت.

استاندار ایلام با اعلام اینکه تامین آب ۹۴ شهر در دستور کار قرار گرفته است، گفت: در جلسه اخیر با وزیر نیرو مشکلات کم آبی استان را مطرح کردیم و خوشبختانه اعتبار تامین آب به وی داده شد. 58 شهرستان در استان.

وی ادامه داد: همچنین در جلسه اخیر با وزیر نیرو مقرر شد حداقل 10 مخزن آب برای آبرسانی به روستاها به استان بیاوریم. ”

بهرامونیا در ادامه به نقش مهم نهضت سازندگی در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: نهضت سازندگی در این سال ها تحولات خوبی در حوزه های اساسی، عمرانی و زیربنایی کشور ایجاد کرده است.

حاکم ایلام پس از برکناری وزارت جهاد سازندگی، آن را یکی از دغدغه های نظام در دهه 70 برشمرد و گفت: برای پرکردن خلأ جهاد سازندگی در کشور در سال 79، مدیرکل دستوری صادر کرد. ایجاد یک جنبش ساخت و ساز

دکتر بهرامونیا در قسمت پایانی صحبت های خود استفاده از مصالح و مصالح قاره را در اجرای پروژه ها برای گام برداشتن در جهت حمایت از تولید ضروری دانست و تاکید کرد: در اجرای پروژه ها، مصالح و کالاهای استاندارد. اینها خروجی های قاره ای هستند که باید مورد استفاده قرار گیرند. .

تفاهم نامه سپاه و آبفای ایلام در طرح انتقال آب / اختصاص 507 میلیارد تومان برای آبرسانی به 36 شهر استان

سردار جمال شاکرمی رئیس گروه امیرالمومنین(ع) منطقه ایلام نیز در این نشست گفت: با توجه به ازدحام آب در کشور و بویژه تشنگی کم در منطقه ایلام، پروژه های عمرانی در اولویت و یک اولویت قرار دارد. قرارگاه کسری سپاه پاسداران برای حل مشکل آب هدف گذاری شده و در طرح شیفت آبرسانی با تفاهم نامه 570 میلیارد تومانی سپاه امیرالمومنین(ع) و آب و فاضلاب منطقه، مشکل کم آبی را در 36 شهر کوچک استان با ساخت 18 مرکز آبرسانی.

وی گفت: قرارگاه کمبود سپاه 5 هزار تن ویتامین رایگان برای بهسازی معابر روستایی و بین مزرعه ای مناطق شهری و برون شهری تامین می کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: برای کمک به ایجاد اشتغال و ثروت واحدهای تولیدی، ملزومات صنعتی و تجهیزات لوله کشی ضروری طرح جابجایی آب در داخل قاره احداث می شود. بر اساس نیاز مورد نیاز استانداردها

شاکری گفت: سپاه بسیج سازندگی با دو پایه ضد اقتصاد و فقر و با بهره گیری از توان 1100 سازمان جهادی بسیج توانمندی بالایی برای کمک به مشکلات مردم به ویژه در مواقع بحران و در آینده در یکی از شهرستان های کشور دارد. استان پایه کسری ایجاد خواهد شد.

پایان

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها