فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

[ad_1]

این سومین بار در سه سال گذشته است که ایران خودرو محصولات خود را در آستانه عید سعید فطر به فروش می رساند. ثبت نام سی و هشتمین دوره فروش ویژه محصولات این شرکت از امروز (یکشنبه) برای پنج محصول آغاز می شود و این بار برای متقاضیان مهلت پنج روزه در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، سی و هفتمین مرحله از طرح فروش چشمگیر محصولات ایران خودرو در هفته گذشته، چهار محصول پژو پارس سال با موتور XU7P، پژو پارس سال با موتور TU5، راناپلاس و راناپلاس با موتور پانوراما TU5P و گیربکس شش سرعته دستی و سهم او دیروز انجام شد

هم اکنون گروه صنعتی ایران خودرو در آستانه عید سعید فطر سی و هشتمین سالگرد فروش چشمگیر محصولات خود در قالب فروش منظم و فروش ویژه برای حمایت از خانواده و جوانان جامعه از امروز در انتظار است. (یکشنبه) برای پنج روز (تا پایان روز پنجشنبه). در این طرح پنج خروجی پژو پارس (ELX) با موتور XU7P، پژو پارس با موتور XU7P، پژو پارس TU5، پژو 207 سقف قرمز اتوماتیک شش سرعته (MC) با موتور TU5P و سقف پژو 207 شیشه دستی عرضه می شود.

متقاضیان در این پنج روز با مراجعه به سایت فروش آنلاین محصولات ایران خودرو به نشانی فرصت خواهند داشت esale.ikco.ir برای ثبت درخواست خود اقدام کنید.

لازم به ذکر است، خبرنامه صادره از سوی ایران خودرو برای این طرح، سی و هفتمین طرح فروش ویژه نام دارد، این در حالی است که گروه خودروسازی فروش قابل توجهی از نوشت افزارهای خانواده هایما را بدون طی مراحل قرعه کشی به فروش رسانده است که از 24 اسفند ماه جاری اجرایی شد. 2006. سقوط کرده است و این برای دومین بار متوالی است که به این موضوع توجه نمی کند.

همانطور که گفته شد، همزمان با این طرح، هفتمین طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و نوجوانان (پنجمین فروش قابل توجه) برای توزیع خودرو بین مادران را اجرا می کند. در صورتی که تعداد متقاضیان واجد شرایط در این طرح بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شود، در غیر این صورت کلیه مادران واجد شرایط با شرایط توافق شده می توانند با ارگان های مربوطه نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند. .

نمایش قرعه کشی شنبه هفته آینده (19 اردیبهشت) با حضور مراجع ناظر از طریق سایت رسمی ایوران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی آپارات این شرکت به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش می شود.

همچنان این امکان وجود دارد که برگزیدگان طرح های قبلی ایران خودرو که سرمایه گذاری نکرده اند در این مرحله از فروش مجددا ثبت نام کنند.

محدودیت‌های فروش غیرمعمول همچنان در این طرح اعمال می‌شود و بر این اساس، شرایطی مانند واگذاری خودرو به هر کشوری، حداقل 48 ماه پس از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایرانی خودرو و سایپا، بدون پلیس فعال وجود دارد. پلاک مجوز برای متقاضی، ارائه گواهی معتبر، اختصاص شماره حساب و شماره تماس تعیین شده به متقاضی و …

فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها