طرح منطقه‌ای «هر مسجدی بنیاد قرآنی دارد» در ایلام آغاز شد

[ad_1]

ایسنا/ ایلام مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ایلام گفت: طرح این اداره کل “هر مسجدی یک بنیاد قرآنی است” همزمان با کانون مقدس در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ایلام اجرا می شود. . ماه رمضان

حجت الاسلام والمسلمین «علی چراغی پور» در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس دستورات اخیر مدیرعامل در خصوص «هر مسجدی یک بنای قرآنی است» کانون های فرهنگی هنری مسجد ایلام هستند. این استان همزمان با ایام ماه برنامه ها و فعالیت های قرآنی خود را دارد. ماه مبارک رمضان با حضور پرشور جوانان و نوجوانان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این برنامه ها با استقبال بی نظیر عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در حال برگزاری است، افزود: این استقبال از برنامه ها و فعالیت های قرآنی می تواند گامی موثر در تحقق دستورات مدیرکل محترم کل کشور باشد. ولز انقلاب و توسعه و پیشرفت. «فرهنگ قرآنی در جامعه.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ایلام از وجود 307 کانون فرهنگی هنری در استان به عنوان رسانه برنامه ها و فعالیت های قرآنی و طرح منطقه ای هر مسجد در ماه مبارک رمضان خبر داد. . ، گفت: برگزاری مناسک قرآنی، محافل جزء خوانی قرآن، کلاس احکام، اخلاق و تفسیر اقیانوس، آموزش های قرآنی برای کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های قرآنی یک مسجد در استان است.

چراغی پور توسعه و ترویج فعالیت قرآنی، تجلیل و گنجاندن استعدادهای قرآنی، در نظر دارد مسجد را بر روی فعالیت های مختلف فرهنگی و مذهبی در جامعه به عنوان اهداف و رویکرد این برنامه ها در منطقه ایلام متمرکز کند.

وی در پایان با بیان اینکه گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه آسیب ها و مشکلات فرهنگی را بسیار کاهش می دهد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی صحیح بتوانیم این فرهنگ را در جامعه جابجا کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها