صدور کارت شناسایی برای دستفروشان سرمایه در سال جاری

[ad_1]

مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل استان تهران از صدور شناسنامه برای دستفروشان تهرانی در سال جاری خبر داد و گفت: 10 گوشی برای دستفروشان تهرانی در نظر گرفته شده است که بخشی از این طرح ها و برنامه ها در سال جاری اجرایی می شود.

به گزارش ایسنا، قدرت الله محمدی وی در خصوص فعالیت های این شرکت در ساماندهی خرده فروشان در خیابان ها و میادین تهران، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده اواخر سال گذشته، دستفروشان در محور هفت تیر در منطقه 7 و بازار خلازیر نیز راه اندازی و خواهد شد. در روزهای آینده باز خواهد شد.”

وی با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در محل مورد نظر مستقر هستند، ادامه داد: در چارچوب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازاریابی ثبت نام فروشندگان است.

محمدی گفت: با توجه به اینکه ممکن است همه دستفروشان از مراحل ثبت نام اطلاع کافی نداشته باشند، به همین دلیل امسال در محل دستفروشان حضور خواهیم داشت و کار ثبت نام شناسه صدور کارت را انجام خواهیم داد. ”

به گزارش وب سایت شهر، به گفته مدیرعامل شرکت گروه بازرگانی و عملیات تهران، تجربه جمع آوری اطلاعات و ثبت نام فروشندگان برای راه اندازی فروشندگان هفت تیر بسیار خوب بود و از این دانش برای ساماندهی سایر فروشندگان نیز استفاده خواهیم کرد. امسال طبق برنامه ریزی ها برای هر فروشنده کارت شناسایی صادر می شود که در مواقع نیاز از آن استفاده می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها