شهریه های غیرمجاز باید به سرعت محاسبه شود / استفاده از پساب باید در نظر گرفته شود

[ad_1]

ایسنا/ فارس استاندار فارس با بیان اینکه باغ شهریه غیرقانونی به سرعت احصا می شود، گفت: مسئولان نظارتی نه تنها باید مراقب باشند که شهریه غیرقانونی به این باغ اضافه نشوند، بلکه آن را کاهش دهند.

محمدهادی ایمانیه شامگاه شنبه 10 اردیبهشت ماه در شورای اداری منطقه فارس در خصوص فعالیت نوروزی در منطقه فارس اظهار داشت: با وجود افزایش 82 درصدی ترافیک در نوروز، آمار فوتی ها 13 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه گردش مواد غذایی در نوروز با احتیاط انجام می شود، گفت: 100 خواربارفروشی به زودی برای عرضه کالاها با قیمت ارزان مجدد فعال می شوند.

استاندار فارس با بیان اینکه امسال سال شرکت های دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان و دانش بنیان بود، گفت:

ایمانیه با بیان اینکه بر ما واجب است که عهد سوم اهل بیت را محور کار خود بدانیم: باید از برکات وجود ائمه برای دنیا و آخرت استفاده کنیم.

استاندار فارس در گفت و گو با رگولاتوری گفت: سیستم ارزیابی استانی تغییر کرده و عواملی به عوامل دیگر اضافه شده است که از جمله آنها می توان به کاهش تصادف و تلفات، دقت در اجرای طرح کاداستر، کاهش تکدی گری و معتادان متجاهر اشاره کرد. ”

انتظار می رود فرمانداران برای افزایش 20 درصدی مشارکت در انتخابات مجلس آتی اقدام کنند زیرا مهمترین کار ما این است که مردم نسبت به نظام خوشبین باشند.» و اگر مردم بدبین باشند، این بدترین نوع هدایت است.

ایمانیه با بیان اینکه پیش بینی می شود از ظرفیت های خالی استان مانند شهرهای صنعتی برای دستیابی به رشد اقتصادی 8 درصدی استفاده شود، گفت: ارتباط صنعت، معدن و گردشگری و محیط های علمی بهترین ارزیابی است. ابزار.

وی با بیان اینکه دوره بازآموزی باید برای حقوق منطقه ای گذرانده شود و دفاع عادلانه باشد، افزود: گلخانه سازی و فعالیت شهرک های صنعتی در شهرستان ها باید بسیار افزایش یابد و سطح دانش باید افزایش یابد. توجه.

ایمانیه گفت: قرارگاه حفاظت از جمعیت در استان و همچنین اردوگاه اتباع غیرایرانی راه اندازی شد.

استاندار فارس با بیان اینکه دستگاه های نظارتی نسبت به ساخت فاضلاب و مصرف فاضلاب جدی باشند، گفت: دستگاه های نظارتی باید افزایش مدیریت فاضلاب، توسعه الگوی کشت و … را مد نظر قرار دهند و ارتباط با دستگاه های نظارتی باشند. گروه ها.

ایمانیه با بیان اینکه مدیر کل در صورتی موفق تر است که در حوزه کاری خود اشتغال و بهره وری بیشتری ایجاد کرده باشد.
با این حال، من با حذف اتوبوس موافق نیستم و دولت هم با آن موافق نیست، اما اگر قرار است تغییر کند، سریعتر عمل کنید و تصمیم بگیرید و هر فشاری که هست، کار خود را انجام دهید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها