شرایط برگزاری کنگره باشکوه شهدای لرستان را فراهم کنید

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون سیاسی امنیتی رئیس جمهور لرستان گفت: همایش 6 هزار و 544 شهید لرستان تجلیل از رشادت ها و رشادت های بازماندگان هنر ماندگار در هشت سال پاسداشت مقدس است.

بهرام ستاری داستانایی با بیان اینکه تاریخ ایثارگری رزمندگان لرستانی نباید فراموش شود گفت: برگزاری چنین همایش ها و یادواره هایی فرصت مغتنمی برای تجلیل و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نسل های مختلف جامعه است.

وی بیان کرد: استانداران موظفند کنگره شهدای لرستان را هر چه باشکوه جلوه دهند و تاثیر مثبت آن را بر نسل های آینده نشان دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با تاکید بر اهمیت ادامه راه شهدا گفت: نسل جوان ما باید راه شهدا و ایثارگران را در پیش بگیرند و به حفظ یادمان ها کمک کنند تا این نسل دلاورمردی و رشادت شناخته شود. . مردان بهشتی استان.»

ستاری با اعلام اینکه در سال 1401 تعداد 25 بنای شهرستانی، قشری، واحدی و … در استان نگهداری می شد، گفت: اولین اثر با همت شهرداری خرم آباد با عنوان یادمان شهدای جاویدالاثر به زودی حفظ می شود.

وی با تقدیر از دست اندرکاران یادمان های شهادت در استان، ادامه داد: نگهداری 663 یادمان تحت عنوان شهرت ثابت بر اساس حوزه، جامعه و محله در سال 1400 با افزایش 73 درصدی نسبت به مدت مشابه گذشته. سال عزم واقعی متولیان امر برای ترویج فرهنگ فداکاری را نشان می دهد و این یک گواهی است.

معاون استاندار لرستان از تمامی دستگاه های مسئول و اعضای ستاد همایش خواست تا با شکوه هر چه بیشتر این کنگره در لرستان برگزار شود، با روحیه جهادی از تمام توان خود برای برنامه ریزی و اجرای اهداف همایش استفاده کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها