سپاهان مریض است/ نویدکیا خیلی خونسرد!

[ad_1]

بازیکن سابق سپاهان می گوید این تیم بیمار است و به نظر عادی نمی رسد.

فرشید طالبی در گفت وگو با ایسنا، درباره باخت سپاهان مقابل الدحیل اظهار کرد: من سپاهان را تیمی بیمار دیدم. به نظر می رسد این تیم عادی نیست و نمی توان از نظر فنی درباره این تیم صحبت کرد. در ابتدای بازی به نظر می رسید الدحیل به سپاهان گفته بیا و به ما گل بزن. بعد از خود پرسیدند چرا سربازها هدف نمی گیرند! روند این تیم بسیار غیرعادی است. من در 8 دوره لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرده ام و تجربه خوبی دارم.

وی ادامه داد: وقتی مسابقات را با عملکرد بسیار خوب شروع می کنید معمولا با روحیه ای مضاعف این اجرا را ادامه می دهید اما نمی توان در مورد این تیم صحبت کرد. بعد از پیروزی درخشان مقابل پاختاکور، بازی بعدی گل نمی شود و برد انجام می شود. همه با انفرادی سپاهان و ساختار دفاعی قفل شده اند، اما آن دردسرها تمام شده و تیم بیمار به نظر می رسد.

مدافع سابق سپاهان با بیان اینکه همیشه از این تیم حمایت کرده و هنوز هم حمایت می کنم، گفت: اما باید بگویم نویدکیا خیلی خونسرد است، مربی می فهمد که خوب بازی نمی کند. مربی به بازیکن مسئولیت می دهد و بازیکن باید سخت کار کند. من هرگز ندیدم نویدکیا یک بار از بازیکنانش انتقاد کند. من همچنان از نویدکیا حمایت می کنم زیرا می خواهم بازیکنان باشگاهی پیشرفت کنند. موفقیت فرهاد مجیدی در استقلال، یحیی گل محمدی در پرسپولیس و نویدکیا در سپاهان اتفاق لذت بخشی است.

وی در ادامه گفت: این باعث می شود جایگاه دلال ها افت کند و تیم خواران رونق بگیرد، اما با تمام احترامی که برای سپاهان قائلم، گاهی اوقات چیزهایی وجود دارد که نمی توان از آنها دوری کرد، حفاظت بیشتر از عملکرد تیم. اوپا نورافکن و دانیال اسماعیلی فر بهترین بازیکنان سپاهان هستند اما عملکرد آنها را در این بازی ها ببینید. به نظر من مشکلات روحی و روانی دارند.

طالبی گفت: در سیستم مدرن 3-3-4 دفاع نداریم و هر بازیکنی که توپ را از دست می دهد باید توپ را پس بگیرد.بزرگترین ضعف سپاهان زمانی است که توپ را نداشته باشد، خواهد داشت. بدبین ترین هوادار هم فکر نمی کرد سپاهان در 6 بازی 12 گل دریافت کند. سپاهان هشدار داد سپاهان در لیگ برتر کلین شیت زیادی نداشته است و مسائل بدیهی زیادی وجود دارد و سپاهان باید این کار را انجام دهد. با این شرایط لیگ را تمام کنیم.

وی با بیان اینکه مدیریت هیچ اشتباهی انجام نداده است، گفت: شش بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و این بازی ها برای باشگاه بسیار مهم خواهد بود، زیرا این راه پیش رو است. این بازیکنان وقتی توپ را ندارند بسیار ضعیف هستند و در تعویض ها ضعیف هستند. تیم لیدر ندارد و این مشکل در سپاهان وجود دارد. آنها به یک رهبر قوی نیاز دارند و تحت تأثیر تیم هستند. غیبت این بازیکن درخشان

بازیکن سابق سپاهان گفت: در تمرین توپ را کنار بگذارید و بدون توپ و با سوت مربی حرکت کنید. بازیکنان نباید آنقدر توپ را دوست داشته باشند. گواردیولا گفت موفقیت تیم مسی مدیون مسی نیست. بقیه بازیکنان آنقدر خوب حرکت می کردند که برای مسی حس خوبی داشت. فوتبال جهان بدون توپ حرکت می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها