سجادی: کشتی جلو می رود

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان از عملکرد رئیس ائتلاف منازعه تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان امروز (شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه مرحله دوم بازسازی بازداشتگاه شهید ابراهیم هادی در اردوگاه تیم های ملی نزاع درباره دیدگاه لارگانی گفت: . در واقع آقای دبیر به حاج آقا خیر اشاره کردند و گفتند ایشان یکی از پیگیرترین اعضای هیئت هستند. فلسفه حضور ما گاهی داشتن فرهنگ شکرگزاری است. بخشی از کار ما این است که به عزیزان خود احساس تنهایی کنیم. حضور آنها ارزشمند است. حضور جناب دکتر دبیر انرژی در کنار کادر فنی مفید است که علاوه بر ارتباط رسمی با آقایان صادق و مددکار نیز ارتباط دوستانه دارند. حضور ما به این دلیل است که اول از همه خودمان را دوست داریم. ثانیاً وظیفه ماست و ثالثاً می خواهیم قلب عزیزانمان باشیم.

وی بیان کرد: حضور ما بعد تحقیقی هم دارد باید حواسمان به اتفاقات ورزشی باشد و بدون واسطه در جریان باشیم، حاج آقا هم گفتند باید ورزش کنیم به خصوص کشتی چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی، رهبران محترم از اتحادها بسیار خوشحال هستند. ما سرگرم کننده هستیم، خواهیم دید و خواهیم فهمید. کشتی رو به جلو حرکت می کند. یک طرف این است که کشت، بقا و نوسازی کشتی کار مهمی است که در کشتی اتفاق می افتد و تا حد زیادی توسط دکتر دبیر انجام شده است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: دکتر دبیر را به عنوان یک دوست و برادر می شناسم. وقتی می خواستم این ورزش را کنار بگذارم، دکتر دبیر درخشید و مدال طلای المپیک سیدنی را گرفت. المپیک که در آن پروازها را از دست دادم. من برنامه ورود به المپیک سیدنی را تنظیم کردم.

پیگیری…

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها