ساخت 109 مدرسه با 397 کلاس درس در لرستان

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیر عامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) لرستان گفت: 109 مدرسه با 397 کلاس درس توسط بنیاد برکت در ستاد امام خمینی (ره) لرستان در حال ساخت است.

حامد ویسکرمی در توزیع و توزیع 5000 بسته آموزشی بین دانش‌آموزان مناطق دورافتاده و محروم استان، با اشاره به اهمیت علم و تعلیم، گفت: اولین گام در بعثت پیامبر اکرم (ص) توجه به آموزش است. فرمود: علم و دانش انسان را سعادت دنیا و آخرت می کند.

وی با تاکید بر اینکه از علم برای حل مشکلات مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و غیره استفاده می شود، گفت: امروزه سطح بالای علم و فناوری در کشورها یکی از شاخصه های ارزیابی انرژی در کشورهای داخلی و بین المللی است.

ویسکرمی همچنین پرداختن به فقر را یکی از اولویت های ستاد فرماندهی امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: اهمیت آموزش و نقش نیروی انسانی در پیشرفت جامعه در حالی که در آن به بررسی نشانه های کمبود، فقر پرداخته است. و مناطق محروم شناسایی شد.

اظهارنظر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لرستان، محدودیت‌های ایجاد شده در حوزه آموزش از زمان شروع بیماری عروق کرونر و برگزاری کلاس‌های آموزشی تقریباً از تهیه، توزیع و آموزش 5000 بسته آموزشی در بین دانش‌آموزان از راه دور. حوزه های قبل از امتحانات پایان سال را اعلام کرد و هدف از این اقدام را رسیدگی به موضوع عدالت آموزشی و ارتقای سطح علمی دانش آموزان فقیر توسعه دانست.

وی گفت: در این راستا ستاد عملیاتی امام خمینی (ره) و بنیاد برکت در حال ساخت 109 مدرسه با 397 کلاس درس و اعتباری بالغ بر 230 میلیارد دستگاه در لرستان هستند.

ویسکرمی گفت: از این میزان تاکنون 53 مدرسه اجرا شده است، 19 مدرسه در حال بهره برداری و 37 مدرسه در سطح دانش هستند. حساب تمدید مدرسه واریز شد.

مدیر عامل ستاد فرماندهی امام لرستان با اشاره به کسب رتبه 31 کشور لرستان در ورودی های کنکور گفت: آنها را اجرا کنید و در این زمینه هیچ تلاشی نکنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها