رژیم صهیونیستی خود قربانی عید فطر خواهد شد

[ad_1]

یک گروه رسانه‌ای عربی در واکنش به درگیری‌های اخیر رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین نوشت: دو رویداد مهم اخیر صهیونیست‌ها را شوکه کرده است که یکی شلیک «استریل» از نوار غزه و دیگری رهاسازی «پهپاد» ایرانی بود. 22 «و دولت صهیونیستی درگیر سرانجام خود را در عید فصح قربانی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه فرابخشی رای الیوم در یادداشتی به قلم عبدالباری عطوان، نویسنده و تحلیلگر سرشناس عرب نوشت: همانطور که در آنجا مطرح شد، زیرا خداوند قدرت و توانایی مردم فلسطین را برای مقابله با او می دانست و اگر او با انتخاب کشور دیگری برای این ماموریت، اسرائیلی ها در امنیت و ثبات کامل و بدون جنگ زندگی خواهند کرد.

این روزها در حالی که من و میلیون‌ها نفر دیگر پیگیر نبرد واقعی فلسطینیان و اشغالگران اسرائیلی در مسجدالاقصی و اطراف آن هستیم، یاد این دوست مصری می‌افتم. قبل از این نبردها، چهار عملیات استشهادی در چهار شهر در مناطق مسکونی انجام شد که در آن 14 عنصر صهیونیست به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر زخمی شدند و 5 فلسطینی نیز به شهادت رسیدند.

طوفان الاقصی که تا به امروز ادامه دارد، اقدامات وحشیانه اسرائیلی ها را در معرض دید جهانیان قرار داده و طرح شبه نظامیان یهودی تحت حمایت ارتش را خنثی کرده است. “قربانی فدا”. گروه‌های مخالف در نوار غزه همچنین تهدید کردند که در صورت تداوم محرک‌ها، صدها و احتمالاً هزاران موشک به سمت تل‌آویو مسکونی شلیک می‌کنند و اورشلیم را به تصرف خود درمی‌آورند و آیا اگر الان بود، وضعیت متفاوت می‌شد. نه برای میانجیگری مصر. موشک شلیک شده از نوار غزه در روز دوشنبه هشداری بود که تهدیدات علیه مردان بد است، بنابراین آتش همچنان در خاکستر است و ده روز پایانی ماه مبارک رمضان همچنان تحت الشعاع روحیه انتقام و شهادت است.

در دو روز گذشته دو اتفاق مهم رخ داده است که مقامات و شهرک نشینان صهیونیست را به وحشت انداخته است. اولین حادثه شلیک گلوله «استریل» زمین به هوا توسط گردان های عزالدین قسام، سپر نظامی حماس در برابر جنگنده های اسرائیلی بود که صبح سه شنبه به نوار غزه حمله کردند. حملات هوایی اسرائیل در پاسخ به گلوله ای بود که به سمت شهر صهیونیستی «کسفیم» هدف قرار گرفت، اولین بار از زمان آغاز درگیری اعراب و اسرائیل که یک گلوله «استریل» وارد میدان نبرد شد.

رویداد مهم دیگر تماشای پهپاد «بو 22» است. این پهپاد که در یک رزمایش نظامی در ایران در روز ارتش رونمایی شد، می‌تواند 3000 کیلومتر پرواز کند و به درستی به اهداف خود ضربه بزند و به سختی دیده می‌شود، شاید هشدارهای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور. اسرائیل در صورت حمله ایران

موشک‌های کورنت علیه یک تانک ساخت سوریه و روسیه تانک مرکاوا را که اسطوره و غرور صنعت اسرائیل است نابود کرد و به مدت 10 سال از ورود آن به نوار غزه جلوگیری کرد. برای جلوگیری از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به نوار غزه در آینده و اینکه این موشک‌ها انفجاری بهتر از موشک‌های استینگر آمریکایی هستند که نقش اساسی در شکست نیروهای افغان در افغانستان داشتند.

پهپاد ایرانی کامان ۲۲ مزاحمتی برای ارتش اسرائیل ایجاد کرده است زیرا به راحتی می‌توانست به اعماق اسرائیل برسد و ایران صدها موشک از این دست دارد. به جنوب لبنان، صنعا و بغداد بروید و به فناوری موشک بالستیک و بال مجهز شوید. موشک هایی که در جنگ یمن قدرت خود را نشان دادند، گنبد آهنین را شکست دادند و اسطوره صهیونیست ها را در نوار غزه و جنوب لبنان ریشه کن کردند.

در پایان این یادداشت، فلسطینی ها در بیت المقدس با وحشت شهرک نشینان صهیونیست مخالفت کردند و قربانیان آنها را مورد آزار و اذیت قرار دادند و روزی فرا می رسد که درگیری در غزه، جنوب لبنان، صنعا و «فداکاری» عراق در قبال دولت اشغالی اسرائیل خواهد رسید. ان شاء الله این روز به زودی فرا خواهد رسید که قیام و کشتار و تحقیر مردم فلسطین و دو ملت عربی و اسلامی در حال وقوع است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها