رزمایش بزرگ جهادگران فاطمیون در ارومیه برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی رئیس گروه سازندگی بسیج آذربایجان غربی: رزمایش جهادگران فاطمی در هفته سازندگی در ارومیه برگزار می شود.

احمد رحمانی امروز در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: رزمایش جهادگران فاطمیون آذربایجان غربی با هدف کمک به همنوعان و تشویق یاری وفادارانه در ارومیه برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: رزمایش جهادی فاطمیون 15 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 9 صبح به صورت همزمان در سراسر کشور در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار می شود.

این مسئول با بیان اینکه همزمان با برگزاری این رزمایش، گروه های جهادی به مدت یک هفته در تعدادی از حوزه ها اعم از پزشکی، مدنی، فرهنگی و … وارد عرصه فعالیت خواهند شد، گفت: مراسم فوق برگزار می شود. با حضور جهادگران، برادران و خواهران برگزار شد.

رئیس گروه بسیج سازندگی آذربایجان غربی ادامه داد: در سال 1388 تنها 500 گروه جهادی در استان وجود داشت. خوشبختانه امروز بیش از 4000 گروه جهادی توانمند، فعال و الهام بخش در استان ایجاد شده است که همگی در سامانه اطلس جهادی ثبت شده اند.

رحمانی با بیان اینکه امروز گروه های جهادی یکی از اهرم های خدمت رسانی در کشور ما هستند، تصریح کرد: حمایت، حمایت و توانمندسازی جهادگران از مهمترین توصیه های فرمانده معظم کل انقلاب است.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها