راه سخت بازی های آسیایی چیست/ نتایج دیدارهای ریاست جمهوری چگونه خواهد بود؟

[ad_1]

در حالی که زمان کمی تا بازی های آسیایی باقی مانده است، رئیس فدراسیون دوومیدانی در حال برگزاری نشست هایی با مسئولانی است که دستاوردهایشان در این مرحله حساس مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، دوومیدانی ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا سه مدال کسب کرد. احسان حدادی و حسین کیهانی مدال طلا و امیر مرادی به مدال نقره دست یافتند. بازی های آسیایی 2022 هانگژو حدود 6 ماه دیگر برگزار می شود. اگرچه مراحل آماده سازی تیم باید زودتر شروع می شد، اما زمان باقی مانده بسیار مهم است و باید با حساسیت بیشتری برای کسب نتیجه مناسب در بازی های آسیایی برخورد کرد.

توجه به دو و میدانی به عنوان بزرگترین ورزش مدال آور برای ارتقای جایگاه مدال های کاروان در کشورهای مختلف بسیار مهم است، اما در ایران نظارت و نظارت درستی بر این ورزش صورت نمی گیرد. در حالی که فدراسیون دوومیدانی پاییز و زمستان وقت داشت تا برنامه دقیقی برای ورزشکاران طراحی کند، اما این برنامه دارای مزایایی است که به گفته برخی کارشناسان نمی تواند به آنها در روند آماده سازی ورزشکاران کمک کند.

در همین راستا تعدادی از ورزشکاران نیز از رنج این اتحاد انتقاد می کنند و معتقدند که اردوهای ملی باید بدتر دنبال شود تا فرصت باقی مانده از دست نرود و کسانی که می توانند یکی از مدال های آسیایی را با برنامه درست کسب کنند، شانس دست نزنید

علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با ایسنا، درباره برنامه دوومیدانی پیش از بازی های آسیایی گفت: بین المللی امام رضا را داریم که برای تعدادی از کشورهای آسیایی و اروپایی دعوت نامه ارسال می کند. علاوه بر این دو تورنمنت خوب در قرقیزستان و قزاقستان داریم که پس از آن تصمیم می گیریم چه کسانی به بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی اعزام شوند.

رضایی ملاک انتخاب نفرات بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی را دریافت سهمیه های مورد نیاز اتحاد در مسابقات کشوری، جام امام رضا(ع) و مسابقات هدف دانست. ثانيه 1100 امتياز مي گيرد، امتيازها اضافه مي شود و عدد مشخصي تعيين مي شود.» ما با توجه به سهميه و بر اساس رتبه و امتياز انتخاب مي كنيم.

موضوع دیگری که مورد انتقاد قرار گرفته عدم برگزاری اردوهای ملی متمرکز برای آگاهی بخشی و آموزش پزشکی، روانی و دوپینگ برای ورزشکاران است. این اتحادیه برای تعدادی از ورزشکاران کمپ های دیسک، پایداری و نیمه دائمی را در شهرهای مختلف برگزار می کند و توضیح می دهد که کمپ های ورزشی مختلف به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارند، اما فراموش نکنید که کمپ های کوتاه مدت میان مدت تیمی را تحت کنترل کرونا نگه دارید. از حفظ جایگاه خاص هر مقاله خودداری کرد.

از طرفی شرایطی را به وجود آورده است که ورزشکاران برای کسب نتایج مطلوب اتحاد در مسابقات داخلی و قرار گرفتن در فهرست، به گونه ای تمرین کنند که زودتر از مسابقات به بالاترین سطح آمادگی برسند. .

رئیس فدراسیون دوومیدانی در سال جدید هم روی دیدار با مسئولان مختلف تمرکز داشت اما هنوز مشخص نیست که نتیجه آن جلسات برای دوومیدانی چه بوده است. فقط قول حمایت از دوومیدانی کافی نیست و رئیس فدراسیون باید نتایج عملی جلسات خود را به جامعه دوومیدانی ارائه دهد.

هاشم صیامی از 20 مهرماه 1395 به عنوان رئیس فدراسیون دوومیدانی انتخاب شده و در برنامه ریزی و آماده سازی ورزشکاران برای بازی های آسیایی خوش گذرانده است، اما اتحاد کنونی بر سر مدال نیست.موفقیت ویژه در این مدت جز در مسابقات و … در بازی های آسیایی باید دید نتیجه چیست؟

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها