راز خانه سوزی، وحشت مدیریت فوتبال بانوان ایران!

[ad_1]

فعالیت اقتصادی شهره موسوی نه تنها برای عده ای دردسرساز شده است، بلکه زنان را در فوتبال و فوتسال نیز درگیر کرده است.

به گزارش ایسنا، مدتی است که اخبار و شایعات پیرامون فعالیت خصوصی و مالی شهره موسوی بیشتر از نقش وی در سمت نایب رئیسی فدراسیون فوتبال و مقررات فوتبال در حوزه بانوان است. هر بار که حاشیه جدیدی ایجاد می شود این سوال پیش می آید که چرا هیات رئیسه فدراسیون نسبت به این موضوع بی انصافی و مدارا می کند؟

انتخابات کنفدراسیون فوتبال در 10 اسفند 1396 برگزار شد و شهره موسوی با 70 رای نایب رئیس و نایب رئیس زن سوم فدراسیون شد تا فوتبال بانوان و فوتسال را ارتقا دهد. جهت گیری و توجه به وضعیت آنها اما از ابتدا. منزوی شد

موسوی مدیرعامل باشگاه ورزشی بادران در لیگ دسته اول و مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه ای بادران است که در زمینه های مختلفی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و … و از ابتدا فعالیت دارد. او نتوانست حضوری منظم در اتحاد داشته باشد. موضوعی که در همان روزهای ابتدایی مطرح شد و حاشیه ها و انتقاداتی هم داشت.

حتی نایب رئیس بانوان نیز اطلاعات دقیقی از قوانین فوتبال و زمان آن نداشت تیم ملی فوتبال بانوان ایران که در سال 1399 به دلیل غیبت 18 ماهه در این مسابقات از رنکینگ فیفا محروم شده بود، در 27 فروردین ماه به رده بندی 1400 ساعته بازگشت، ایده ای عجیب. وی ادامه داد: پس از پیگیری‌ها و نامه‌های فراوان فیفا مبنی بر دلیل حذف تیم ملی فوتبال بانوان از رنکینگ جهانی و با کمک کمیته بانوان فدراسیون فوتبال، در نهایت موفق شدیم عضو فیفا را متقاعد کنیم که یک فوتبال ملی معرفی کند. تیم فوتبال زنان در رنکینگ جهانی “بازگشت”.!

موسوی همچنین نتوانست با اوضاع آشفته تیم ملی فوتسال کنار بیاید و با سوء مدیریت حواشی مختلفی را برای انتخاب سرمربی این تیم ایجاد کرد. اگرچه فروزان سلیمانی به عنوان سرمربی معرفی شد، اما هنوز وضعیت بهتر نشده است اردوهای ملی تا زمانی که یکی از ملی پوشان حاضر شد در بدترین شرایط نگهداری شدند.

این ها نمونه هایی از سوء مدیریت موسوی است، اما مهم ترین موضوع نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، دخالت قضات در فعالیت او و همسرش در حوزه پول دیجیتال است که منجر به آنها شده است. دستگیری های متعدد اخیراً اخباری مبنی بر بازداشت موسوی در رسانه ها منتشر شده است. بنابراین می توان انتظار داشت موسوی حل مشکل حساس خود را بر فوتبال و فوتسال بانوان در اولویت قرار دهد.

بر اساس ماده 35 بند 14 اساسنامه کنفدراسیون فوتبال، یکی از اختیارات هیئت رئیسه عزل موقت افراد (به استثنای اعضای احزاب مستقل) یا یک عضو سنا به طور موقت اعم از برگزاری مجمع عمومی بعدی است. برگزار شد. سوال اینجاست که چرا قبل از به وجود آمدن آن حواشی، هیات مدیره درباره موسوی تصمیمی نگرفت؟

مجمع عمومی اتحاد در 30 ژوئن برگزار می‌شود و انتظار می‌رود اعضای سنا تصمیم آگاهانه‌تری در مورد معاونت زنان اتخاذ کنند و فردی را انتخاب کنند که نگران پیشرفت و توسعه بخش زنان باشد، نه فردی مانند معاون فعلی. رئیس جمهور به زنان اهمیت نمی دهد

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها