رئیس فدراسیون جهانی والیبال: بی صبرانه منتظر حضور تیم بانوان ایران در بازی های آسیایی هستم

[ad_1]

رئیس کنفدراسیون جهانی توپ والی با قدردانی از پیشرفت تیم بانوان ایران گفت منتظر دیدن بازی های این تیم در هانگژو هستم.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون جهانی والیبال، فدراسیون والیبال ایران متعهد به ارتقای سطح تیم ملی والیبال بانوان است.

فدراسیون جهانی والیبال با در اختیار گذاشتن مربی به مدت 12 ماه از تیم ملی والیبال بانوان ایران در سال 2022 حمایت کرد و فدراسیون والیبال ایران الساندرا کامپدلی مربی ایتالیایی را برای کمک به ارتقای عملکرد این تیم در سطح بین المللی انتخاب کرد.

فدراسیون توپ والی ایران نیز قول داده است که این تیم به یک کمپ تمرینی ویژه با امکانات روز دنیا دسترسی داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود این تیم در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو در سپتامبر 2022 شرکت کند که اولین حضور آنها از سال 1974 است.

دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال گفت: “ما متعهد به بالا بردن سطح والیبال در بازی های مردان و زنان در سراسر جهان هستیم.” و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این امر در توسعه موازی تیم های مردان و زنان منعکس شود. سراسر دنیا.

ما از تأثیر مثبت طرح حمایت از مربیگری در کمک به تیم ملی بانوان ایران برای ارتقای سطح فنی و استراتژیک خود خرسندیم و از اینکه ببینیم آنها در هانگژو 2022 چگونه عمل می کنند هیجان زده هستیم.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: با حمایت FIVB، الساندرا کامپدلی مربی ایتالیایی به ما کمک کرد تا به برنامه‌هایمان برای والیبال بانوان ایران برسیم. فکر می‌کنم والیبال تنها رشته ورزشی در ایران است که می‌تواند ایجاد کند. اردوی تمرینی ویژه بانوان که زمینه ساز موفقیت آنها شد.توسعه بین بانوان و آقایان در والیبال.

الساندرا کامدلی، سرمربی تیم ایران گفت: “با این پروژه، من معتقدم FIVB حمایت های لازم را از والیبال بانوان ایران برای پیشرفت و رشد انجام خواهد داد.” پیشرفت های فناوری و نوآوری برای رقابت با بهترین تیم های آسیایی و جهانی است. علاوه بر تمرین، آنها باید در برخی مسابقات و بازی های دوستانه شرکت کنند تا تجربه بین المللی بیشتری کسب کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها